Celebrity

2. listopadu 2022 11:33

Šarlota Chmelařová

Hana Vagnerová provokovala v průsvitných šatech. Do společnosti vyvedla partnera

Herečka Hana Vagnerová se na premiéře filmu Hranice lásky objevila v odvážném modelu. Její průsvitné šaty leccos odhalovaly, ale naštěstí u sebe měla doprovod v podobě šarmantního přítele.

Hana Vagnerová (39) si ve filmu střihla hlavní roli. Snímek se zabývá milostnými vztahy, intimitou, hledá hranice jak v lásce, tak i sexu a otevírá témata, jako je například polyamorie. Do pozornosti se dostal už během Filmového festivalu v Karlových Varech, odkud si snímek polského režiséra Tomasze Wińskiho odnesl cenu mezinárodní kritiky. Herečka Hana Vagnerová se na filmu navíc podílela i jako spoluscenáristka.

Sama už dříve přiznala, že pro ni natáčení některých scén bylo velkou výzvou. „V tomhle filmu to samozřejmě bylo náročné, protože je extrémní, co se týče emocí, nahoty, intimity… Ale tím, že jsem s tím počítala už od chvíle, kdy jsme to napsali do scénáře, a tím, že Tomasz je výborný režisér, tak jsem nikdy neměla pocit, že by toho jakýmkoliv způsobem zneužil. Intimita tam má svůj smysl, protože jsme chtěli, aby diváci měli pocit, že s tím párem opravdu žijí. Aby se na něj natolik napojili, aby si ty samé otázky kladli i oni sami,“ řekla v rozhovoru pro totalfilm.cz.

Na premiéru zvolila odvážný model

Na slavnostní premiéru filmu dorazila Hana v modelu, který skvěle korespondoval s celým námětem filmu a tematicky zapadal do konceptu snímku. Hranice lásky ukazují sexuální dobrodružství hlavní hrdinky a Vagnerová v něm má několik nahých scén. Průsvitná róba od Lukáše Macháčka dávala velký prostor pro fantazii i mimo filmové plátno. Herečce to velice slušelo a na akci ji doprovodil její o čtyři roky mladší přítel, charismatický Francouz Nicolas Escavi. Pár na sebe házel jeden úsměv za druhým a bylo vidět, že jsou oba velmi zamilovaní.

Módní férovka: Daniela Peštová versus Hana Vagnerová

„Potkali jsme se ve Francii. On surfuje. Dělá různé tripy, objel na paddle boardu Francii, točí si o tom dokumenty. Je hodně odvážný a extrémní sportovec. Měli jsme společný kamarády. Šla jsem s kamarády po Francii, on šel taky po Francii, šli jsme stejnou ulicí a… Svatba ještě není, ježišmarja!“ prozradila tehdy Hanka detaily jejich seznámení v pořadu 7 pádů Honzy Dědka.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 5. 2024

Berani, možná budete vyzváni, abyste uspořádali setkání u sebe doma. Zpočátku byste mohli propadnout panice, protože si myslíte, že váš dům není dostatečně čistý. Nebojte se. Pravděpodobně je bezvadný. Jste jediní, kdo si všimne nějakého prachu, takže se tím netrapte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.