Celebrity

29. května 2022 06:01

Karolína Oehmová

Hana Vagnerová naznačila, kdo je její přítel a prozradila svůj dlouhodobý cíl

Hana Vágnerová jako VIP host v pořadu Inkognito

Oblíbená herečka Hana Vagnerová (39) prozradila redakci webu Prima Ženy, že původně ji rodinné geny předurčily k úplně jinému povolání. Jak se nakonec dostala na prkna, co znamenají svět?

Hana Vagnerová je hodně obsazovaná a diváky oblíbená herečka. Nic z toho ale nemuselo být, kdyby následovala rodinné geny. „Jelikož jsem z rodiny matematiků a fyziků, tak mi tyto předměty šly. Dostala jsem se na ekonomickou školu a matfyz, ale pak jsem si řekla, že dětský sen se neopouští a dala jsem se na herectví,“ prozrazuje Hana s tím, že kdyby jí herectví nevyšlo, byla by z ní nakonec asi „špatná ekonomka“.

Vagnerová si plní sny a je zamilovaná

Hanini fanoušci se mohou radovat. Herečka totiž nezahálí a k seznamu dosud natočených filmů, v minulém roce například zazářila v komedii Matky, přibudou další. „Čekají mě teď dva filmy. Byla jsem také měsíc v Itálii a studovala italštinu. Mám hroznou radost, už jsem v levelu C1, což znamená, že můžu v jazyce konverzovat. Byl to můj dlouhodobý cíl a jsem ráda, že jsem si ho splnila,“ uvádí dále Vagnerová, která má nyní také štěstí v lásce. Svého přítele ale momentálně nechce ukazovat. Redakci Prima Ženy prozradila jen to, že není úplně z filmové branže. Netají se ovšem tím, že jsou spolu už přes půl roku a je to cizinec. Muži jiné národnosti jí evidentně imponují, jelikož v minulosti nebyli všichni její partneři Češi.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 5. 2024

Jste vstřícní, Berani, ale ve vztazích si často pletete pomáhání s výchovou. Máte tendenci se hodně obětovat. Dnes se možná naučíte říkat ne, když budete mít pocit, že váš partner překročil hranice toho, co mu můžete dát. Pokud to uděláte, možná znovu objevíte něco podstatného, co jste možná cestou ztratili – své ego.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.