Bára Basiková si užívá léto naplno. Fanouškům předvedla svou postavu v plavkách

Byť zpěvačka Bára Basiková (59) příští rok v únoru oslaví kulaté 60. narozeniny, díky svému vzhledu i životnímu elánu působí mnohem mlaději. Důkazem je i její letošní dovolená v Řecku, kde si užívá slunce a moře. Svým fanouškům navíc ukázala, že v plavkách jí to stále sekne.

Bára Basiková letos vyrazila dobít baterky na řecký ostrov Samos, odkud poslala fanouškům několik pozdravů skrz svůj Instagram. Kromě fotky od bazénu v bílé košili přidala i video, na němž se chlubí opuštěnou malou pláží, kterou má jen pro sebe. Kromě samotné pláže je však na fotce vidět, že to zpěvačce v plavkách sekne a dovolenou u moře si užívá plnými doušky.

Basiková stud nezná, své kritiky ignoruje

Její příspěvek se setkává s vesměs kladnými reakcemi. Ovšem i kdyby by se nějací kritici našli, Basiková by si z nich zřejmě nic moc nedělala. Zlé a negativní komentáře totiž jednoduše nečte. „Často mě šokuje, co všechno jsou lidé na internetu schopní vyplodit, jak jsou zlí, negativní a nepřející! Leckdo má pocit, že může hodnotit úplně všechno, že má patent na rozum,“ řekla před několika měsíci redakci webu Prima Ženy a dodala: „Proto jsem si internetové komentáře o své osobě postupem času zcela odvykla číst.“

O rozporuplné názory na její osobnost ostatně nouze není. Jedni vyzdvihují její úžasnou postavu, kterou si dle svých slov pečlivě udržuje cvičením a dřinou v posilovně. Druhým ale na druhou stranu vadí, že – jak přiznala deníku Blesk – si občas zajde na botox.

Nemalé vlny minulý měsíc vyvolala také její fotografie, na níž napodobila Madonnu a bez okolků ukázala své odhalené pozadí. A ať už se to některým prudernějším či stydlivějším lidem u ženy v takovém věku nepozdává, jedno je jisté – Bára má tělo, kterým se stále může bez obav chlubit.

Zpěvačka dokázala porazit i deprese

Úsměv a perfektní postava Basikové jsou o to obdivuhodnější, že zpěvačka to v životě vždy neměla jednoduché. Jak přiznala v pořadu Povídej na CNN Prima NEWS, dlouhodobě měla problémy s depresemi, a několikrát dokonce zvažovala sebevraždu.

„Stavy a pocity, které jsem zažívala, bych nikomu nepřála. Dvakrát za život jsem dokonce pomýšlela na to, že to tady zabalím,“ přiznala Basiková s tím, že dnes už díky pomoci lékařů své deprese úspěšně zvládá.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 9. 2023

Rodinné hodnoty, které jste přijali, mohou být dnes zpochybněny. Možná budete považovat některé přátele za svou skutečnou rodinu nebo si budete myslet, že netradiční domácnost pro vás funguje lépe než tradiční. Nedovolte, aby vás obavy příbuzných přiměly držet se zpátky.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.