Celebrity

11. října 2023 08:00

Eliška Reiglová

Boj o dceru Hanychové eskaluje. Jaromír Soukup chce Rozárku do výhradní péče

Jaromír Soukup (54) a Agáta Hanychová (38) ještě před pár týdny působili jako spokojený pár. Časy se ale mění a rodiče malé Rozárky se nyní neshodnou v podstatě na ničem. Soud ještě ohledně péče o holčičku nerozhodl, mediální magnát už nyní nicméně tvrdí, že by si ji rád vzal do výhradní péče a omezil kvůli ní moderování svých pořadů. Tato slova Agátu rozzuřila.

Stejně nečekaně, jako se na veřejnost dostalo oznámení o vztahu Agáty Hanychové a Jaromíra Soukupa, přišel i jejich rozchod. Mezitím za rok a půl, po který spolu tvořili pár, stihli přivést na svět dceru Rozárku. Ta je nyní jediným důvodem, proč se spolu ještě musí vídat, zároveň ale kvůli ní mezi nimi propuklo něco, co by se dalo v podstatě nazvat válkou. Ta vyeskalovala, jakmile se Hanychová rozhodla promluvit o tom, co jí ve vztahu vadilo.

„Moje děti z předchozích vztahů si nesedly s tatínkem Rozárky. Byla to jednoduchá matematika. Mám tři děti a dvě z toho nejsou šťastné. A jedno je tak malé, že ještě nemůže říct svůj názor. Když vidíš své děti, které se nesmějí a raději odcházejí do svých pokojů, když přichází nový partner, nechceš v tom žít,“ vysvětlila pro eXtra.cz influencerka, proč se se Soukupem rozešla.

Jeden z nejznámějších českých podnikatelů se po přečtení slov své bývalé přítelkyně rozlítil a vypadá to, jako by nevěděl, s čím měla problém. „O jakém neštěstí to mluví? Poprvé slyším, že jsem s dětmi neměl dobrý vztah. Doteď jsem ho považoval za skvělý. Narození dcery považuji za štěstí,“ uvedl Jaromír Soukup pro deník Blesk.

Rizikové těhotenství a nulová zábava

Agáta Hanychová opakovaně řekla, že o tatíncích svých tří dětí nechce veřejně mluvit ošklivě a jakkoliv je hanit, protože ví, že ve výsledku by to mělo negativní dopad i na potomstvo. Zmínila ale, že soužití se Soukupem pro ni nebylo procházkou růžovou zahradou a nemělo takovou rodinnou atmosféru, jakou si od něj slibovala.

„V jednom kuse opakuje, že mě nechce hanit, protože si nepřeje, aby to Rozárka jednou musela číst. Pak ale vydá čtyřicetiminutový rozhovor, kde si stěžuje snad na všechno. Co jsem, jaký jsem a jak jsme nejezdili na výlety, a že to se mnou nebyla taková zábava, jak si představovala,“ postěžoval si Jaromír Soukup.

„Rád bych připomněl, že byla od samého začátku v de facto rizikovém těhotenství, poté v šestinedělí s malým miminkem, tudíž na žádné velké výlety ani jezdit nemohla. Pak jsme byli ve Španělsku, což asi není výlet... Zbytek si asi každý čtenář domyslí sám...“ obhájil se mediální magnát.

Válka o dceru

Než proběhne soud ohledně péče, Agáta Hanychová a Jaromír Soukup fungují podle dočasného režimu. „Nedokážeme spolu komunikovat jako rodiče. Není to příjemné předávání,“ přiznala influencerka a modelka, která také zmínila, že otec je v životě dítěte důležitý a ani jednomu ze tří svých dětí by ji nenapadlo ho odepírat. Soukup se ovšem dle svých slov chystá být ráznější.

„Určitě budu žádat o střídavou péči. Pokud by na to přišlo, jsem připraven i na výhradní péči ze své strany,“ uvedl s tím, že je připravený na minimum omezovat moderování svých pořadů a podnikání v zájmu výchovy dcery.

Na jeho slova maminka Rozárky ihned reagovala. „...řekl pan Soukup, který místo toho, aby včera, když měl být s Rózou, kterou jsem mu musela dát, točil svůj 300. díl seriálu Trapnost! Kde byla v tu dobu holčička, mi ani neřekl,“ naštvala se influencerka a trojnásobná matka.

Jak to bude s alimenty? Marian Jurečka chce jejich valorizaci:

Sdílejte článek
Štítky rodina rozchod vztah děti Jaromír Soukup Agáta Hanychová Influencer

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 4. 2024

Berani, dnes bude ve vzduchu vládnout lehkovážná, téměř bláznivá energie. Vesmír vás vybízí, abyste se vzdali železného sevření seznamu povinností a trochu se pobavili. Představte si všechen tlak, který na sebe vyvíjíte, jako kouli na noze, kterou je třeba uvolnit. Není důvod brát se neustále tak vážně.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.