Celebrity

23. května 2022 12:30

Josef Šťastna

Brodská vysvětlila, proč chtěl její otec spát se Žilkovou. Neslušný návrh byl vtip

Do zajímavého sporu se dostaly herečky Veronika Žilková (60) a Tereza Brodská (54). Prvně jmenovaná dáma tvrdí, že ji kdysi sváděl legendární herec Vlastimil Brodský (†81) a dělal jí nemravné návrhy. Tereza Brodská uvedla, že některé herečky nechápou nadsázku a že její tatínek rád vtipkoval.

Herečka Veronika Žilková sepsala knihu Dělte dvěma, ve které odhalila řadu pikantností ze svého života. V knize například tvrdí, že ji na Bertramce sváděl Karel Gott (†80) nebo že čekala dítě s režisérem Jiřím Menzelem (†82), ale rozhodla se jít na potrat. Další pikantní historka se týkala Vlastimila Brodského.

Žilková říká, že Brodského vždy měla ráda díky jeho uklidňujícímu jemnému hlasu. Když se spolu poprvé objevili před kamerou ve filmu Naděje má hluboké dno, bylo jí sedmadvacet let. Brodskému v té době bylo už osmašedesát.

Během společné práce ji prý Brodský začal svádět. „On byl o čtyřicet let starší. Jeho balení holek obecně bylo známé – balil je na soucit. I mně říkal: ‚Holčičko, teď ještě dýchám, ale zavolej mi večer po představení, jestli jsem ještě živý.‘ A já jsem jako idiot běhala k telefonní budce a čtrnáct dnů ho třikrát denně kontrolovala, jestli je naživu,“ zavzpomínala herečka. Pak „útok“ na její city ještě více zintenzivněl.

„Po čtrnácti dnech mi řekl, že nemá co jíst a jestli umím bramboráky, ať mu je přivezu domů. Přijela jsem k němu, otevřel dveře, měl na sobě župánek a zvláštní výraz v očích. Strčila jsem mu bramboráky a utekla jsem. A tím moje pečovatelské telefonáty skončily,“ napsala herečka ve své knize, ve které popisuje také milostné pletky s Janem Hartlem (69) a již zesnulým Michalem Peškem (†53).

Podívejte se, jaké trápení má Žilková se Stropnickým:

Dcera legendárního herce Tereza Brodská je přesvědčená, že její tatínek mohl mít na mladou Žilkovou nějaké poznámky, myslel je ale prý určitě jen v žertu.

„Nebyla jsem u toho, takže to nemohu posoudit. Nicméně můj tatínek sňatky nebo neslušné návrhy nabízel během dne různě. Trafikantce, pošťačce, prostě kdekomu. Byl tím známý a dělal to s humorem sobě vlastním. Některé ty ženy si bohužel myslely, že to myslí vážně. Nemyslel,“ prohlásila pro CNN Prima NEWS Tereza Brodská s tím, že kdo jejího tatínka neznal opravdu dobře, nemohl jeho svérázný humor pochopit.

Dcera slavného herce je ale ráda, že Žilková v knize nenapsala nic hanlivého. Vlastimila Brodského vylíčila Žilková poměrně lichotivě, jiné slavné tváře v knize Dělte dvěma čekalo tvrdší účtování.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.