Celebrity

26. listopadu 2021 06:05

Anna Kopečková

Tajemství Anety Langerové: Mezi její milenky patřily slavné ženy, teď chce být matkou

Zpěvačka Aneta Langerová to v životě neměla jednoduché. Už jako malá se musela vyrovnat s obrovskou tragédií, když přišla o svou nejmilovanější bytost. Odvahu a statečnost prokázala svým veřejným přiznáním, že miluje ženy. Nyní by se ráda stala maminkou.

Jak Aneta sama přiznala, biologické hodiny už začíná vnímat. Jestli si jednou dítě adoptuje, nebo sama porodí, zatím nechává otevřené. „Těžko říct, nemůžu tyhle věci plánovat dopředu, to život přinese. Biologické hodiny tikají neustále podprahově a jednou, až to všechno vybuchne, tak se už neubráním,“ svěřila se nedávno v rozhovoru pro MF DNES. Děti by si velmi přála. „Jsem stoprocentně přesvědčená, že bych jim dokázala předat lásku, kterou v sobě chovám, a postarala se o ně,“ prozradila.

Na adopci dětí homosexuálními páry, jak uvedla pro časopis Téma, vyhraněný názor nemá. „Je to pro mě velmi těžké téma. Sama stále přemýšlím nad tím, zda to je, nebo není správně. Třeba u žen mi to připadá přirozené, protože to dítě odnosíte a je to zkrátka vaše dítě. Těžko říct,“ pokrčila rameny zpěvačka.

Měla blízko ke známé dokumentaristce i herečce

Aneta Langerová si své soukromí pečlivě střeží a o svých partnerkách zásadně nemluví. Mezi její lásky měla patřit o patnáct let starší majitelka hudebního vydavatelství Iva Milerová a dokumentaristka Olga Špátová, kterou nejvíce proslavil film Karel, pojednávající o soukromí a posledním roce života Karla Gotta. Spekulovalo se také, že má velmi blízko k vdané herečce Báře Hrzánové, s níž byla jeden čas vídána až velmi často. Herečka svými vyjádřeními vztah nepopřela. Z citů k o dvaadvacet let mladší zpěvačce se vyznala v autobiografické knize Vinnetou naší doby. Vše prý začalo pohledem do očí. „Z nich to seběhne do srdce a k tomu všemu dalšímu,“ napsala. „Pokud ucítím, že to vychází ze srdce, je mi docela jedno, jestli je to muž, nebo žena.“

Spáchala její maminka sebevraždu?

Aneta Langerová je velmi statečná žena. Ještě jako malá holka se musela vyrovnat se ztrátou své milované maminky. Deník Blesk informoval o tom, že bývala rovněž vynikající zpěvačkou, která ovšem v posledních letech svého života propadla alkoholu a nakonec měla spáchat sebevraždu. „Do svých asi osmi let jsem byla nejšťastnější dítě pod sluncem, pak se v mém životě stala zásadní věc a má dětská bezstarostnost musela jít stranou,“ naznačila zpěvačka. Bolest, kterou tehdy prožívala, si asi jen těžko lze představit. I z toho důvodu o tom, co se tehdy stalo, hovořit nechce. „Je to velmi citlivé téma. Ovlivnilo to můj život,“ uvedla pouze.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 5. 2024

Jste vstřícní, Berani, ale ve vztazích si často pletete pomáhání s výchovou. Máte tendenci se hodně obětovat. Dnes se možná naučíte říkat ne, když budete mít pocit, že váš partner překročil hranice toho, co mu můžete dát. Pokud to uděláte, možná znovu objevíte něco podstatného, co jste možná cestou ztratili – své ego.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.