Celebrity

25. ledna 2022 12:10

Anna Kopečková

Dáda Patrasová díky nové image neuvěřitelně omládla. Co stojí za její proměnou?

Dáda Patrasová se poslední dobou doslova mění před očima. Nejenže zhubla, ale nyní i radikálně změnila účes, díky kterému výrazně omládla. Že by byl důvodem její proměny návrat manžela Felixe Slováčka?

Dagmar Patrasová patřila v 80. letech mezi nejkrásnější herečky a sex symboly a dokázala zamotat hlavu mnoha mužům včetně Alaina Delona. Je jednou z těch šťastných žen, které za svůj mladistvý vzhled vděčí hlavně genům. „Teď se úplně stydím, protože bych asi měla odpovědět, jak strašně cvičím nebo něco takového, ale skutečnost je taková, že pro svou krásu kromě návštěv kadeřníka nedělám opravdu vůbec nic,“ svěřila se 65letá zpěvačka pro web ŽivotvČesku.cz.

A že dobře zvolený účes někdy dokáže dělat opravdové divy, ví i kadeřník Dády Patrasové Jiří Hrabal. „Díky, maestro,“ vzkázala mu herečka na svém Instagramu, kde se pochlubila novým účesem, který ji omladil o několik let. Dlouhé vlasy nosí už od dětství a téměř před rokem prozradila v pořadu 7 pádů Honzy Dědka důvod: „Maminka mě pižlala, vzadu mě vždycky strojkem vyholovali, vždycky jsem měla takové ,nadmikádoʽ, to bylo hrozné.“ A teď se znovu po letech vrátila k účesu, který si všichni pamatujeme z legendárního seriálu Návštěvníci a který jí opravdu sluší – k rozpuštěným hladkým tmavým vlasům s rovnou ofinou.

S ofinou a bez Felixe

Právě k rovné ofině se na nějakou dobu vrátila už před lety, což mnozí ocenili. Jediný, kdo z toho nebyl moc nadšený, byl její manžel Felix Slováček. „Felix je jediný, komu se ofina a rozpuštěné vlasy nelíbí. Je zvyklý na to, že nosím vyčesané vlasy, a má mě tak radši,“ prozradila tenkrát webu Super.cz s tím, že je pro ni sice důležité, aby se manželovi líbila, ale že si chce dopřát také něco po svém – a manžel si zvykne.

V tom se bohužel herečka mýlila. I když důvodem samozřejmě nebyla jen ofina, Felix si našel o čtyřicet let mladší milenku Lucii Gelemovou, s níž prožil dlouhých sedm let. Jejich vztah skončil loni v květnu a Slováček se v prosinci nastěhoval zpátky do domu k Patrasové. Zpočátku sice oba tvrdili, že pár oficiálně netvoří, a každý z nich trávil čas po svém, v lednu ale Felix Dádu překvapil, když jí nabídl obnovení manželského slibu.

Dají se znovu dohromady?

Přestože by si mnozí přáli, aby se k sobě manželé vrátili a všechno bylo jako dřív, žádný velký happy end se zatím nekoná. Dáda Patrasová je v tomto směru velmi opatrná a společnou budoucností s Felixem si není tak úplně jistá.

„Nejsem ten typ člověka, který si nechá všechno líbit a dokáže to hodit za hlavu. Jsou to křehké nášlapy, které se dějí. Má to svůj vývoj, tak uvidíme,“ řekla v půlce ledna v pořadu Showtime. I proto si dělá věci tak, jak se líbí především jí, a my si budeme muset počkat, jak to nakonec mezi herečkou a známým hudebníkem dopadne.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.