Celebrity

25. listopadu 2021 05:49

Žaneta Dernerová

Podívejte se, jak Ilona Csáková předvádí žábu! Dokonalá

Co se stane, když budou v lese zvířátka pořádat mejdan? Nenechte si ujít skvělý vtip zpěvačky Ilony Csákové, která nezaváhá a předvede dokonce i žábu!

To je fór! byla zábavná show herce Oty Jiráka, v níž se čtyři odvážlivci postavili před diváky a porotu složenou z osobností z řad celebrit, aby vystoupili se svými nejlepšími vtipy. Cíl by jasný – co nejvíce přítomné pobavit a rozesmát je ideálně až k slzám. V rámci tohoto pořadu se s jednou anekdotou vytasila i zpěvačka Ilona Csáková.

Zpěvačka Ilona Csáková zahraje žábu

Spolu s ní se tak vrátíme o několik let zpět, když nám svou vizáží připomene dobu, kdy její píseň Tornero byla nejnovějším hitem. Svou kůži na trh přinese Ilona s vtipem o zvířátkách. Jak to dopadne, když svolá šéf lesního zvířectva schůzku na palouku v lese a oznámí, že se bude konat obrovský mejdan?

Moderátor show Ota Jirák je stejně zvědavý jako nejeden z nás. „To máte ráda hezkou přírodu,“ komentuje Ota za smíchu diváků netradiční začátek Ilonina vtipu. Sami se mrkněte, na jaké neřesti se zvířátka těší a proč bude známá zpěvačka předvádět žábu. Na další super vtipy se podívejte v bonusových videích.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 6. 6. 2023

Díky společenským událostem nebo skupinovým aktivitám byste se mohli dostat do kontaktu s mnoha lidmi, Berani, a to jak s blízkými přáteli, tak s náhodnými známými. Do vašeho života může vstoupit nová osoba, která pro vás bude mít zásadní význam. Mohou se objevit záležitosti, které vás silně ovlivňují, a vy pravděpodobně nebudete váhat s vyjádřením svých názorů. To je v pořádku, protože budete taktní a ostatní ocení vaši upřímnost.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.