Celebrity

19. dubna 2021 06:00

Petra Kloidová

Silikony jim zvýšily sebevědomí. Které české krásky si nechaly vylepšit prsa?

Zvětšit si ňadra pomocí silikonových implantátů se v českém showbyznysu stalo doslova módou. Jakoby platilo, že ženu dělají krásnou velká prsa. Zpěvačky, herečky, modelky za ně utrácejí nemalé peníze. Která z nich zákrok podstoupila a proč? A jak jsou s výsledkem práce svého plastického chirurga spokojené?

Hana Reinders: Z velikosti čtyři už nic nezbylo

Zvětšit si poprsí byl její sen. K plastice se odhodlala ve svých pětadvaceti letech. „Nechala jsem si je zvětšit na plné čtyřky, protože když už to stojí tolik peněz, tak nebudu troškařit, že jo,“ svěřila se tehdy s úsměvem moderátorka. Jenže postupem let jí implantáty začaly praskat a musela chirurgický zákrok podstoupit znovu. Během operace si ňadra nechala zase zmenšit. „Ten zákrok byl nutný. Bylo to hlavně ze zdravotního hlediska. Nebudu říkat, že nechat si udělat umělá prsa byla chyba. I dnes bych si je nechala zvětšit, akorát bych zvolila jinou velikost. To, že jsem zrovna já měla nějaké problémy s implantáty, neznamená, že je bude mít někdo jiný. Pokud to ženě jakkoli pomůže, tak zvětšení prsou nebo jejich úpravu, naprosto schvaluji,“ prohlásila Hanka.

SLAVNÉ ČEŠKY, KTERÉ SE PROSLAVILY POD JINÝM JMÉNEM

Diana Kobzanová: Rozhodla zvědavost

Přestože si poprsí nechala zvětšit na velikost tři, efekt nadšení se nedostavil. Nepřipadá si díky tomu hezčí a cítí se stejně jako dřív. „Šla jsem do toho možná trochu ze zvědavosti. Nic moc se nezměnilo,“ prohlásila modelka. Pár výhod ale přece jen našla. „Do spoustu modelů pro přehlídky to pak bylo mnohem pohodlnější. Předtím jsem do šatů musela nosit podprsenku, pak už jsem ji nepotřebovala. Prsa krásně držela. Sžila jsem se s nimi velmi rychle. Jakoby byla odjakživa moje.“

Dara Rolins: „Měla jsem hrudník po tátovi.“

Zpěvačce na vzhledu vždycky velmi záleželo. Plastiku ňader podstoupila zatím dvakrát. Protože ji příroda v tomto směru příliš neobdarovala, nechala si zvětšit prsa na velikost číslo tři. Další zákrok podstoupila po porodu dcery Laury, kdy si je nechala znovu vylepšit. „Jsem ráda, že mě Pán Bůh udělal takovou, jaká jsem, ale úplně na rovinu zápasím s mnoha vnitřními děsy a běsy. Stále se řeším. Narodila jsem se s hrudníkem po tátovi. Maminka má krásná prsa, ale bohužel já ani moje sestra jsme je po ní nepodědily. Větší prsa dokážou ženě zvednout sebevědomí,“ míní Dara Rolins. S výsledkem je nyní maximálně spokojená.

Martina Pártlová: V rozhodnutí ji podpořila i maminka

Umělá ňadra má také zpěvačka, která letos přivede na svět svoje první miminko. „Co mě k tomu vedlo? Asi gravitace. Měla jsem vždycky velká prsa, ale pořád jsem hubla, tloustla a to se holt někde podepíše. Původně jsem měla v plánu zákrok podstoupit až po dětech, ale nakonec jsem si řekla, čím dřív tím líp. Konzultovala jsem to i se svými nejbližšími. Maminka byla v zásadě pro, když mi to zvýší sebevědomí,“ uvedla Martina.

MARTINA PÁRTLOVÁ: DÍTĚ JSEM CHTĚLA ZA KAŽDOU CENU. DO PLÁNŮ MI HODIL VIDLE NÁDOR

Dominika Mesarošová: Z trojek rovnou na pětky

Plastické operace prsou dosud podstoupila dvakrát. Z původní velikosti číslo dvě si je nechala zvětšit na trojky a pár let nato rovnou na pětky. „Rozhodla jsem se sama. Moje práce nebo nějaký chlap v tom roli nehrál. Chtěla jsem se prostě cítit dobře,“ uvedla Dominika. Zákrok ji vyšel na více než sto tisíc korun. „Mám svoje prsa velmi ráda, myslím, že mi je lékaři udělali dokonale. Zvykla jsem si na ně a mám pocit, jako bych taková měla vždycky. Při žádné činnosti mi nepřekážejí. Ta velikost mi naprosto vyhovuje,“ dodala.

Michaela Nosková: Vypadala jsem jako patnáctka

Zákrok podstoupila pár let po porodu dcery Elišky, neboť se jí po kojení a především po hubnutí prsa zmenšila. Zvolila velikost tři. „Moje prsa nevisela, ale prostě byla malá. Nahoře jsem vypadala jako patnáctka. Další důvod byl ten, že jsem se chtěla krásně cítit i v plavkách. S panem doktorem jsem se domluvila, že budu mít menší trojky, aby to vypadalo přirozeně a ne jako u nějaké sexbomby, co má vepředu nárazníky,“ přiznala s úsměvem zpěvačka.

Alice Bendová: V sedmačtyřiceti nechce vypadat na šedesát

Své bujné vnady velikosti čtyři odhalila už v několika filmech. Jen namátkou: Báječná léta pod psa, Kajínek, Sametoví vrazi... Po dvou dětech údajně měla podstoupit plastickou operaci, během níž ji měla být prsa zpevněna. Ona sama tuto informaci ovšem nepotvrdila. „S chirurgickým vylepšování těla nemám vůbec žádný problém. Nechci vypadat v sedmačtyřiceti na šedesát, to ostatně nechceme nikdo. Je ale hrozně důležité přistupovat k tomu s citem a opatrně,“ sdělila jen na téma „plastiky“.

Lucie Hadašová: Zvedla si sebevědomí

Pro silikony se podle svých slov rozhodla jednak kvůli sobě, ale i práci. Krátce nato pak s umělým poprsím zapózovala pro jeden pánský magazín. „Měla jsem sotva jedničky, nechala jsem si udělat velikost tři, aby to zase nepůsobilo nijak přehnaně. Cítím se teď lépe a jsem spokojená,“ svěřila se modelka. Plastičtí chirurgové zřejmě odvedli dobrou práci, neboť si svůj dekolt pochvaluje i čtrnáct let po zákroku. „Stále vypadají k světu,“ poznamenala s úsměvem.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 5. 2024

Kdyby byl každý den jako dnes, život by byl ráj, Berani. Je to pro vás potenciálně nádherné období. Možná najdete odpovědi na problémy, které vás trápí už několik týdnů. Při všech rozhovorech mějte uši otevřené. Mohli byste narazit na dílo, na které jste dlouho čekali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.