Celebrity

8. srpna 2021 05:50

Petra Kloidová

Zasnoubení Evy Burešové ve Slunečné odhalilo tajemství. Co o Týně nevíme?

Nečum na mě show - Eva Burešová - rozhovor

Zpěvačka a herecká představitelka Týny ze seriálu Slunečná netušila, že se po roce natáčení dozví o své postavě ještě nějaké tajemství. Během jedné zásadní scény ale dokonce musela volat scenáristovi, aby se o Týně dozvěděla víc.

Temperamentní a svéhlavá, taková je postava Týny, která se zamilovala do bohatého Janka. Její představitelku Evu Burešovou s Týnou určitě hodně spojuje, hlavně velká nezávislost. I ona měla ale respekt u natáčení scény, kdy se Týna zasnoubí s Jankem v klášteře. Kromě šílené zimy během natáčení se také ukázalo, že nikdo ze štábu nezná druhé křestní jméno Týny.

Zasnoubení Týny a Janka přineslo otázky

S nápadem ke scéně zasnoubení ve Slunečné přišel sám Marek Lambora. „Jediné, co Marek chtěl a byla jeho invence, že by Janek určitě požádal o ruku Týnu jejím celým jménem. Tak jsme volali hlavnímu scenáristovi Rendovi Decastelo, jak se Týna jmenuje druhým jménem, po kom je křtěná. Od Marka to bylo moc hezké, protože on by to osobně prý taky tak udělal. Na poslední chvíli jsem se tak dozvěděla, že jsem Kristýna Alžběta Popelková,“ pozradila Eva Burešová.

Kde vzala Eva Burešová italské jméno?

I sama Eva Burešová má třetí jméno, o kterém se málo ví. V jejím občanském průkazu totiž najdete Eva Salvatore Burešová. Burešová prozradila, že italské jméno získala díky synovi. „Když měl můj syn křtiny v Itálii, dostal jméno Salvatore a já jsem si to jméno vzala také, abychom se se synem jmenovali stejně,“ vysvětlila herečka v pořadu Nečum na mě, které najdete v Prima pauza.

Zásnuby ve Slunečné jsou bohužel tytam, cesty Janka a Týny se rozešly, ale na podzim nás čeká další rozuzlení.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 2. 2024

Zklamání z významné veřejné osobnosti, kterou jste vždy obdivovali, by dnes mohlo způsobit etickou krizi, Berani. Možná se přistihnete, že pochybujete o svých názorech a hodnotách, které jste po většinu života přijímali bez pochybností. Mějte na paměti, že je to vlastně zdravý proces. Do zítřka se pravděpodobně smíříte sami se sebou a mezitím byste měli trochu dospět. Vydržte!

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.