Cvičení

10. října 2017 07:30

Martina Čerňanská

Jóga 10x jinak: Vyberte si tu nejlepší právě pro vás

Jóga 10x jinak: Vyberte si tu nejlepší právě pro vás

Sedavé zaměstnání, málo pohybu, hodně stresu. To vše přispívá k tomu, že se člověk necítí ani fyzicky ani psychicky dobře. A jóga je rozhodně ten druh cvičení, který v tuto chvíli může pomoci.

Ovšem když už se rozhodneme, že s jógou začneme, po krátkém hledání na internetu zjistíme, že druhů tohoto cvičení je tolik, že je velmi obtížné se v nich zorientovat. Navíc je pro každého vhodný jiný druh cvičení. Jiné cvičení by měli provozovat ti, kteří se už nějakému pohybu věnují a chtějí své tělo jen zpevnit, úplně odlišný druh je zase vhodný pro ty, kteří mají problémy se spánkem, a existuje i druh jógy, který vám vyhladí vrásky.

Proto jsme pro vás připravili 10 stylů jógy, ze kterých si jistě vybere každý tu nejlepší právě pro něj:

Sdílejte článek
Štítky jóga

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 4. 2024

Berani, možná vám dnes bude trvat o pár minut déle, než vstanete z postele, ale bude to stát za to. Zjistíte, že čím upřímnější jste k lidem byli, tím více se vám to vyplatí. Spolehlivost a důvěryhodnost jsou klíčové záležitosti, na které se musíte zaměřit. Chovejte se silně a hrdě s ohledem na to, kdo jste, a odměna se dostaví. Do všech svých činů vnášejte určitou dávku něhy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.