Celebrity

22. listopadu 2023 15:45

Tomáš Durčák

Dáda Patrasová opět ve společnosti. Hodila jsem vše za hlavu a prostě žiju, říká

Zatímco její manžel Felix Slováček se ve společnosti objevuje s železnou pravidelností, Dáda se před zraky veřejnosti i médií objevila sama po relativně delší době. Na premiéru divadelní komedie přišla podpořit syna Felixe mladšího a navzdory svým předešlým trápením hýřila optimismem i úsměvy.

Nově otevřená Malá scéna Hudebního divadla v Karlíně se na začátku týdne stala místem premiéry hudební komedie Močál Story, v níž zaznívají písně legendárního Ivana Mládka. Ve hře se objevil i Felix Slováček mladší, jenž pomáhal dávat dohromady i hudební aranžmá celého díla, a jak jeho matka Dagmar Patrasová potvrdila, hudební talent v sobě rozhodně má a velmi dobře jej zúročuje.

„Dělá mi to velkou radost, protože vidím, že se zúročilo to, že jsem děti vozila do lidové školy umění, i když se jim třeba nechtělo a musela jsem je přemlouvat. Oba studovali klavír asi devět let. Mám z toho velkou radost,“ citoval slova Patrasové web Super.cz. Na premiéře se známá herečka a zpěvačka rovněž velmi ráda potkala s Ivanem Mládkem, s nímž ji pojí dlouholetá pracovní historie i přátelství.

„Ivan pro mě napsal spoustu nádherných písniček už na moji první desku. Je to génius a v určitém období mi také věnoval obraz, který se jmenuje In Flagranti. Vím, k čemu to směřovalo. Obraz u nás visí, i když ho manžel chtěl okamžitě darovat dětem. Ale já jsem to zatrhla s tím, že dokud žiju, tak ten u nás bude viset,“ popsala svůj vztah k Mládkovi Dáda.

Čtěte také: Připadám si odporná, říká nemocná Slováčková. Do společnosti teď chodí nerada

Rovněž si posteskla, že ji covidová pandemie nevratně poničila pracovní aktivity, do nichž se nyní jen velmi pomalu vrací. „Občas někde vstoupím, něco připravujeme, ale všechno pokazil covid. O muzikálech jsme se zatím nebavili, ale co není, může být,“ zmínila se o vztahu k manželům Pixovým, kteří uvádějí Močál Story. Ostatně pod jejich taktovkou Patrasová sama dříve hrála v dětských muzikálech.

Její optimistické a usměvavé naladění potěšilo nejednoho člověka, s nímž se na premiéře potkala a prohodila pár slov. Což je povzbudivé vzhledem k jejím dřívějším osobním problémům i faktu, že se nyní s manželem Felixem Slováčkem snaží co nejvíce podpořit dceru Annu Slováčkovou, jež musí podruhé bojovat se zákeřnou rakovinou.

„Hodila jsem všechny starosti za hlavu. Byla jsem unavenější, protože jsem se stresovala i trápila. Ale teď prostě žiju,“ popsala své současné rozpoložení Dáda, která se očividně snaží opět v životě najít určitou rovnováhu mezi dobrým a špatným, k čemuž jí všichni můžeme jen fandit.

Dáda Patrasová a Felix Slováček se snaží dceru podporovat v boji se zákeřnou rakovinou:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.