Dagmar Havlová prodává Hrádeček. S inzerátem ji seznámil Jakub Prachař

Jakub Prachař sice nedávno v zábavné show slíbil, že se letos změní, ale hned v následujícím díle stejného pořadu se rozhodne prodat legendární Hrádeček Václava Havla. A co víc, do nabízení slavné nemovitosti se pustí před očima nic netušící Dagmar Havlové Veškrnové. Podívejte se už teď v exkluzivní ukázce.

Libor Bouček na úvod oblíbené show tradičně přivítá ve studiu hádající hosty. Tentokrát za jeden panel usednou Ondřej Brzobohatý, Richard Genzer, Jakub Prachař a jako zvláštní host si tuto funkci nově vyzkouší Dagmar Havlová Veškrnová. A právě jí se týká i sdělení na tabulce Jakuba Prachaře, o němž dosud nic netuší.

Na tabulce stojí, že „Dagmar prodává Hrádeček. Zn. nespěchá.“ Publikum propuká v smích, úsměv září i na tváři naší bývalé první dámy a oblíbené herečky. „Mimochodem, ty máš více informací o té nemovitosti?“ zajímá se hned u Prachaře o podrobnosti prodeje milované chalupy prezidenta Václava Havla v osadě Hrádeček Libor Bouček. Dagmar Havlová Veškrnová má konečně čas si pořádně přečíst, o čem přesně se ti dva baví.

„Co to je?“ podiví se při pohledu na tabulku. Jakub Prachař je ale k nezastavení a pokračuje, že „po jeho levici sedí vynikající makléřka a ona vám řekne, čím se tam topí, jak je ten dům ztrátový, výměry… všechno vám řekne. Ta chalupa je v topu, nemusí se tam hrábnout,“ představuje obratně k inzerátu Jakub, který tímto svým vtípkem ukázal, že by na trhu práce jistě uspěl i jako prodejce nemovitostí.

Čtěte také: Na hradní období vzpomínám nerada, říká Havlová. Popsala jeden z nejhorších okamžiků

Na natáčení téhož dílu show Inkognito, kterou uvidíte ve čtvrtek ve 21:35 na Primě nebo na prima+, nezapomene ani další ctěná dáma. Pozvání Libora Boučka přijala herečka Jiřina Bohdalová, která v show vystoupí jako VIP host. Právě hádání její identity odbourá smíchy všechny ve studiu. Nejvíce zaperlí Richard Genzer, když se s maskou na očích zeptá, jestli je daná osoba „hezká, střed nebo Halloween?“. Podívejte se v další exkluzivní ukázce.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.