Celebrity

16. listopadu 2023 15:00

Vanesa Havlíková

Peštová předvedla, že zvonáče zase frčí. Topmodelka ví, jak opticky prodloužit nohy

Modelka Daniela Peštová (53) nedávno zavítala na festival krásy, který byl plný inspirativních žen, kosmetiky a módy. U této příležitosti se partnerka zpěváka Pavola Habery (61) objevila v dokonalém modelu, který zaujal všechny přítomné hosty.

Topmodelka vypadá ve svém věku opravdu výborně a i po padesátce se může chlubit skvělou figurou a bezchybnou pokožkou. Kromě vizáže si dává záležet i na tom, co si zrovna do společnosti oblékne, a jak už několikrát dokázala, cit pro módu opravdu má a zkrátka ví, co jí sluší.

Čtěte také: Daniela Peštová promluvila otevřeně o menopauze: Myslela jsem, že jsem těhotná

Před pár týdny se Peštová zúčastnila křtu knihy své kamarádky Gabriely Peacock, která patří k naprostým profesionálkám v oboru výživy. Modelka se při té příležitosti vyjádřila k tomu, jak vnímá přibývající roky. ​„Kdekoliv je slovo omládnout nebo mladší, tak to na mě bude fungovat,“ objasnila během festivalu krásy s tím, že i ona dokáže zestárnout za sedm hodin klidně o dvacet let.

Díky zvonáčům nohy až do nebes

Skvělý vzhled modelka podtrhla také bezchybným stylingem. Na křest knihy oblékla tmavě modrý elegantní kalhotový kostým, který doplnila o delší sako, jež zvýraznilo její dokonalou postavu. Jelikož kalhoty byly zvonové, opticky jí ještě o něco více prodloužily nohy. Pokud jste tedy menšího vzrůstu, oblékněte kalhoty tohoto střihu a vaše nohy budou hned vypadat delší. Inspirovat se můžete v galerii.

Formální vzhled kompletu doplnila o jednoduché tričko bílé barvy patřící mezi absolutní stálice. Jde zkrátka o nestárnoucí klasiku, která sluší každé generaci. Lze nosit na mnoho způsobů a kombinovat téměř se vším. Líčení poté zvolila velmi přirozené, vlasy si nechala rozpuštěné a rozhodla se jen pro minimalistické šperky.

Také modelka Pavlína Němcová prozradila tipy na krásnou pleť:

O pleť se Peštová stará poctivě

Jak už modelka uvedla v minulosti, kvalitu své pleti si snažila vždy hlídat, je pro ni důležité, jaké produkty pro každodenní péči zvolí. ​„Já se o tu svou starám opravdu svědomitě a dopřávám jí tu nejkvalitnější dostupnou péči,“ napsala před časem na své sociální sítě.

Daniela má v oblibě zejména pleťové oleje, které používá opravdu velmi často, a za ty roky už přesně ví, co je pro její pleť nejlepší. „Posledních pár let si míchám vlastní olej přesně podle potřeby své pleti. Je to většinou směs levandule, kadidlovníku, pelargonie a citronu,“ uvedla v minulosti pro časopis Harper's Bazaar.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.