Celebrity

7. října 2022 22:05

Karolína Oehmová

Dojmy po konci zábavné show. Vágner je zklamaný, Leichtová slaví

Vítězem 6. dílu je Kristýna Leichtová s bratrem

Další díl zábavné show, kde ženy vsází na výkony svých mužů, je u konce. Vítězem se stali Kristýna Leichtová a její bratr Daniel Mai. Jak to dokázali a z čeho měli obavy?

Kristýna Leichtová vsadila na jistotu, a to na svého bratra Daniela, se kterým jsou machři v pokeru. Sourozenecká dvojka vyhrála celý 6. díl show Můj muž to dokáže! „Za mě je to neuvěřitelný, ale jsem strašně ráda,“ uvedla pro Prima ženy bezprostředně po natáčení herečka. „Já jsem jakoby odvázanej,“ přidal se její bratr Daniel.

Výhra jim spadla přímo do klína

Pro výhru dvojice nemusela ve finále nic moc udělat. Kvůli zkažené disciplíně Petra Vágnera jim výhra spadla přímo do klína. „Přeskočit lano vypadalo v pohodě, ale jak se to rozhořelo, byla jsem ráda, že tam Dan není,“ přiznala Kristýna, která v tu chvíli doufala, že neúspěch soupeře přihraje body jim. Možná právě soutěživost rozhodla o tom, proč si s sebou do pořadu vzala bratra a ne svého partnera. Na tuto otázku dává jednoduchou odpověď její bratr, který prohlásil: „Chtěla vyhrát“. A to se povedlo!

Mokrá podlaha jim zkazila možné vítězství

Vítězství doslova uklouzlo Petru Vágnerovi a jeho partnerce Silvii Vlčkové. „Bál jsem se tam vběhnout a abych chytil rytmus. Zem ale byla politá petrolejem, tak mi to uklouzlo a ztratil jsem balanc. Mrzí mě, že jsem v tomhle ohledu zklamal svoji partnerku, ale vím, že ty peníze půjdou na dobrou věc, a to je důležitější,“ vzal celou záležitost sportovně moderátor.

Ha Thanh vyslala Godlu na popravu

I Ha Thanh Špetlíková se během soutěže bála a to ve chvíli, kdy poslala svého kolegu Zdeňka Godlu na disciplínu, kde musel ve stojce vypít deset skleniček šampaňského. To ovšem nikdo netušil, jak nebezpečné to bude nejen pro Zdeňka, ale i všechny okolo. „V jednu chvíli jsem si říkala, když jsem tam viděla zlomeného Zdeňka, jak tohle vysvětlím v práci, že jsem zabila kolegu,“ přiblížila se strachem v očích herečka. „Ta stojka mě zabila, nikdy jsem to nedělal. Sport a já, to je mimo. Tohle až uvidí moje děti….,“ bědoval Zdeněk Godla, který z natáčení odešel bez bolesti a úrazu.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.