Celebrity

3. října 2022 16:40

Vanesa Havlíková

Kristýna Leichtová se pohádala v kavárně kvůli dětem. Podpořila ji i Eva Burešová

Kristýna Leichtová (37) je nejen úspěšnou herečkou, ale také maminkou dvou dcer. Společně s nimi si chtěla zpříjemnit den v jedné z oblíbených kaváren. Místo toho se však dostala do nemilé konfrontace s ostatními hosty. O svůj šokující zážitek se následně podělila na sociálních sítích s voláním po větší ohleduplnosti.

Kristýna se s dcerkami Dorotkou (4) a Rozárkou (2) vydala do kavárny, kde si s nimi chtěla užít společné odpoledne. Vytouženého klidu se jí ale nedostalo. Po chvíli se totiž její holky začaly dohadovat o maminčin mobil. U vedlejšího stolu naneštěstí nad zákuskem a proseccem seděly seniorky, které zřejmě přítomnost malých slečen pobouřila. „Přijde vám, že tohle je ideální prostředí pro děti? Vidíte tu někde dětský koutek? Můžete si je uklidnit?“ obrátila se jedna z nich na herečku s překvapivým dotazem.

Otázka Kristýnu natolik zaskočila, že se zmohla na pouhé: „Prosím? Myslíte, že nemám právo na to dát si kávu?“ Na svém Instagramu pak vylíčila i následující dění. „Další konfrontace se nekoná, děti se dožadují mojí pozornosti a paní zřejmě řekla své a brebentí o tom dál u svého stolu. Dýchám. Slzy se hrnou do očí. Cestou kolem stolu veselících se dam slušně a nahlas prohodím: Přeji vám krásný den a moc vám děkuju,“ popsala sympatická herečka, kterou můžete znát například ze seriálu 1. MISE, zážitek z kavárny, na který zřejmě jen tak nezapomene.

V talkshow 7 pádů Honzy Dědka Kristýna Leichtová promluvila o manželství:

V komentářích pak s Kristýnou řada žen v čele s dalšími herečkami souzněla a shodla se na tom, že jsou lidé bezohlední a maminky s dětmi by nejraději izolovali. Kolegyně z branže se v komentářích na Instagramu zastala i čerstvá dvojnásobná maminka Eva Burešová (29). I ta má bohužel podobnou zkušenost.

„Ach bože! My byli jednou v kavárně a tam nám jedna dáma (která přišla až po nás a sedla si hned vedle nás, i když všude bylo plno místa) dávala velmi najevo, jak jí vadí, že se naše děti smějí. Smějí!!! Já z toho byla tak zaskočená. Jak někomu může vadit smích miminka?“ podělila se o svou nemilou zkušenost Burešová, kterou můžete znát například z divácky oblíbeného seriálu ZOO.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 7. 6. 2023

Dnes může být těžké zůstat při zemi, když kolem vás létají všechny informace a v srdci se vám bouří emoce. Snažte se nebrat věci příliš vážně, Berani. To je klíčem k tomu, abyste si dnes zachovali chladnou hlavu. Přistupujte k dnešnímu dni s nadšením a věnujte se jakékoli vyšetřovací práci, kterou je třeba udělat. Z nečekaných zdrojů přicházejí důležité skutečnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.