Zdeňka Godlu zradily v soutěži ruce: To bude moje smrt, bál se právem

Můj muž to dokáže (7) - upoutávka

Herečka Ha Thanh Špetlíková (33) vyzvala svého milého kolegu Zdeňka Godlu (47), aby ji doprovodil soutěžit do zábavné show. Kamarádsky kývl, aniž by tušil, co ho vlastně čeká. Do plnění úkolu se pak vrhl po hlavě, až přítomným zatrnulo.

Špetlíková Godlu v klání o sto tisíc korun vůbec nešetřila a vystavila ho soutěžím pro otrlé. „To bude moje smrt,“ neskrýval herec upřímný strach z plnění úkolu. Ten zněl jasně: vypít během tří pokusů 10 skleniček sektu hlavou dolů.

„Je to jednoduchá matematika, musíš v každém pokusu vypít tři skleničky a jednou čtyři. A když ti to poteče nosem nebo ušima, nevadí, jedeme dál,“ instruovala Ha Thanh Zdeňka před startem. „Těch deset skleniček nebude problém, ale ta stojka bude problém,“ uvažoval nahlas herec. Jeho obavy se záhy naplnily.

Postavit Zdeňka Godlu na ruce se ukázalo jako velmi nebezpečné. Protože ho paže neunesly, plnil úkol ve stoji na hlavě. Sice lehce překrvený a s namoženou krční páteří, ale nevzpomíná na natáčení ve zlém. Ha Thanh mu totiž s další sázkou dopřála pohled na deset krásných modelek. Zdeňkovým úkolem bylo odhadnout velikosti jejich podprsenek.

Tentokrát si Zdeněk připil na kuráž. „Tak na kozenky,“ pronesl a ponořil se do zkoumání. Ha Thanh mu v úkolu velmi věřila a laťku nasadila vysoko. „Myslím si, že by mohl mít odhad na suť, cihly, píseček, cementíček. Na ty hromádky. Tak si to Zdeňku představ, přepočítej si to,“ radila mu herečka. Jestli to dokáže, se ukáže v pátek večer na Primě. Ve stejném dílu budou o sto tisíc korun bojovat také manželé Hana Reinders Mašlíková a André Reinders, partneři Petr Vágner a Silvie Vlčková a sourozenci Kristýna Leichtová s bratrem Danielem Maiem.

Sdílejte článek
Štítky smrt FTV Prima soutěž Petr Vágner herec Kristýna Leichtová André Reinders Můj muž to dokáže Zdeněk Godla Ha Thanh Špetlíková stoj na hlavě

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 5. 2024

Zpoždění při přijímání sdělení ze vzdáleného místa by se dnes mohlo ukázat jako frustrující, Berani. Možná se těšíte na dovolenou, ale povinnosti, které se náhle objeví, by mohly cestu odložit. Pravděpodobně to nebude nutné, ale je třeba udělat úpravy, abyste mohli dělat to, co chcete, a zároveň plnit své povinnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.