Celebrity

5. října 2022 17:00

Karolína Oehmová

Kristýna Leichtová ukázala nejmladšího bratra. Jsme hráči a silná dvojka, vzkazují

Jakou taktiku zvolily soutěžní páry 6. dílu?

Kristýna Leichtová, Ha Thanh Špetlíková, Zdeněk Godla či Hana Reinders Mašlíková. To jsou jména, na která se můžete těšit v soutěži, v níž dámy sázejí na své drahé polovičky, které pak musí plnit zapeklité úkoly. Jakou strategii si známé osobnosti připravily tentokrát?

Už několik týdnů vás každý pátek baví show, kde dámy od pokerového stolu sázejí na své muže a jejich cíl je jediný, vyhrát sto tisíc korun. Tentokrát se můžete mimo jiné těšit na Ha Thanh Špetlíkovou a Zdeňka Godlu. „Já jsem to teda velmi strategicky promýšlela, protože Zdenda je prostě nadaný sportovně, kutilsky i tanečně, takže ode mě to byl čistý kalkul,“ vysvětluje herečka proč si vybrala jako svého soutěžního partnera právě Godlu. S tím se kvůli taktice sešla večer před natáčením, ale jelikož vůbec nevěděl, co natáčí a kde, tak jejich strategie byla jediná. Dostavit se!

Hana Mašlíková musela manžela měsíc přemlouvat

Dalším soutěžním párem bude Hana Reinders Mašlíková a André Reinders, kterému se na natáčení ale vůbec nechtělo. Jeho samotná účast byla celkem dlouhou dobu ve hvězdách. „Manžela jsem musela asi měsíc přemlouvat. Já jsem takový akčňák, nestydím se a mám ráda zábavu, ale manžel je introvert, tak tomu se nechtělo,“ prozrazuje Hanka, která manželovi nakonec za účast slíbila, že na něj bude hodná. „Což stejně nebude, takže je to takový zbytečný slib,“ dodal André Reinders.

V disciplínách si bývalý zápasník a nynější trenér MMA věří a není nic, čeho by se bál. Možná až na svou manželku. „Svoji ženu v tom nenechám, nikdy v ničem, takže ji rád podpořím, ať to bude cokoliv,“ říká Reinders slova podpory směrem k manželce. Ta mu to ovšem vrátí smečem. „Strašně lže, strašně na tu kameru lže. Říkal: Já tam ale nebudu dělat blbce. Jestli tam budou nějaký blbý úkoly, tak to dělat nebudu,“ směje se Hanka a dodává: „Měl strašný podmínky a z produkce mi slibovali, ať se nebojím, ale já se furt bojím. Tak uvidíme.“

Kristýna Leichtová s bratrem jsou největší hráči

Největší hrozbou všech zúčastněných párů jsou Kristýna Leichtová s bratrem Danielem. Oba jsou totiž nejen zkušení hráči pokeru, ale navíc jsou hodně soutěživí. „My jsme oba zdatní hráči pokeru. Spolu jsme ho hráli jednou a od té doby už nikdy v životě nemůžeme spolu nic hrát, protože on pořád vyhrává. Daník je hodně soutěživý a já taky, takže nemůžeme hrát proti sobě, ale spolu jsme silná dvojka,“ vysvětluje Kristýna jejich šance na výhru v show Můj muž to dokáže, kterou uvidíte na Primě v pátek večer.

I když jsou oba v pokeru zkušení, přesto musela Kristýna svého bratra přemlouvat. Jeho pozice v této soutěži není přece jenom o sezení u pokerového stolu. „Daníkovi se trochu nechtělo, přece jenom moje pozice v této soutěži je taková sedavá, takže je to sázka na muže a já vsadila na svého bratra, protože mu věřím,“ říká herečka Kristýna Leichtová.  Jestli jejich soutěživost a um bude stačit na vítězství, na to si už ale budete muset počkat.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.