Astročlánky

20. července 2022 05:55

Jiřina Köppelová

Exkluzivní předpověď slavné astroložky na léto pro Střelce. Během srpna se zamiluje

Znamení Střelce podle slavné astroložky Věry Várady stráví srpen na dovolené a navíc se během tohoto měsíce bude pohybovat ve společnosti, kde může najít velkou lásku. Co čeká Střelce v létě v pracovním nebo partnerském životě, jaký by měl zvolit jídelníček a kde přesně strávit dny volna?

Jako ohnivé znamení máte dostatek energie, rádi cestujete, takže je před vámi skvělý letní čas na toulky přírodou a různá dobrodružství. Dovolenou si pokud možno naplánujte na druhou polovinu srpna, kdy planeta energie Mars vstoupí do opozičního znamení Blíženců, a vy si budete chtít od všeho a všech odpočinout. Ideální čas pro „návrat do reality“ je začátek září, kdy budete mít po dovolené dostatek trpělivosti a mentální síly zdolávat pracovní povinnosti.

Láska

Měsíc červenec nebude vhodný pro seznamování ani řešení partnerských záležitostí. Počkejte si raději na druhou polovinu srpna, kdy Venuše vstoupí do ohnivého znamení Lva, a vám se uleví. Budete mít energii na řešení partnerských záležitostí a také se příjemně naladíte na setkávání a kontakty s novými, zajímavými lidmi a potenciálními partnery.

  • Pozitivní vlastnosti Střelce: optimismus, čestnost, přímočarost
  • Negativní vlastnosti Střelce: nespolehlivost, náladovost, těkavost

Sport, relaxace, zábava

Znamení Střelce rádo cestuje a v hlavě má neustále spoustu míst, kam se chce podívat. Vhodné jsou pro něj různé kombinované zájezdy, spojené s odpočinkem i poznáváním dalekých krajin. To je přesně to, po čem Střelci touží. Během léta mohou získat i skvělou fyzičku, díky outdoorovým sportům, plavání a trekingovému pohybu v přírodě.

Zdravý jídelníček

Důležité pro vás je zařadit do jídelníčku ryby a všechny tzv. dary moře. Také zvěřinu, méně hovězího a vepřového masa. Jako přílohy je pro vás nejlepší volit rýži, hrách a sóju, méně brambor a také různých hranolků a všeho smaženého. Důležité jsou zelenina a ovoce. Vašemu znamení se doporučuje do stravy doplňovat  křemík, selen, zinek a také vitamin C a B. K dochucení je dobrá bazalka, kmín, majoránka a šalvěj. Výborný je také česnek, cibule, pórek a celer.

Tip na dovolenou pro Střelce:

Bude se vám líbit Dalmácie nebo krásy španělského pobřeží i vnitrozemí. Navštivte určitě krásnou Granadu, Alhambru nebo Toledo. U nás oceníte kraj kouzel žítkovských bohyní – Moravské Kopanice, nebo na Slovensku Šťiavnické vrchy.

Text: astroložka Věra Várady

Sdílejte článek
Štítky láska dovolená letní horoskop Střelec léto 2022

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 16. 4. 2024

Pokud se dnes budete muset vypořádat se zklamáním, snažte se, aby vás to nezlomilo, Berani. Můžete obdržet dopis nebo telefonát, který vám přinese méně příznivé zprávy. Možná, že někdo, koho jste chtěli vidět, nebude moci přijít. Snažte se nenechat si tím zkazit náladu. Takové věci se stávají. Zaměstnejte se.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.