Co dokáže make-up? Fotografka proměňuje obyčejné ženy v nádherné bohyně

Každá žena je krásná svým jedinečným a osobitým způsobem. Ostatně přesně to si myslí i fotografka Chrissy Sparks (39), která dokáže vidět a podtrhnout krásu ve všech dámách. Podívejte se na ukázku její úžasné práce.

Chrissy Sparks je fotografka z Birminghamu. Ve svém studiu Doll House Photography nabízí služby ve spolupráci s předními vizážistkami a stylisty. Její projekt umožňuje každé ženě, aby si na moment připadala jako filmová hvězda. Spolu se svým týmem profesionálních maskérů totiž dokáže vykouzlit dokonalou krásku z kterékoliv dámy. V jednom ze svých prvních projektů si vzala do parády obyčejné ženy z ulice, následně proměňovala seniorky a zaměřila se i na nemocné ženy.

Jak na maskovací make-up pro starší ženy?

Za svou práci již získala řadu ocenění a spousty spokojených zákaznic jsou jasným potvrzením její dobře odvedené práce. Ženy se dle jejích pokynů obléknou většinou do retro stylu pin-up. „Úžasné! Chrissy a její tým jsou v tom, co dělají, prostě nejlepší. Nejsem příliš sebevědomá nebo fotogenická, ale tady jsem se cítila skvěle,“ pochvalovala si spokojená zákaznice Melissa Cross. Řada dalších žen se pak v komentářích na webu přidala a vyjádřila obdiv nad úžasnou profesionalitou a týmovou prací.

Ženy s alopecií se cítí zase krásné

Fotografka si v minulosti vzala do parády také ženy trpící alopecií, což je onemocnění způsobující vypadávání vlasů. Všechny je oblékla do sexy spodního prádla a nafotila s nimi sérii snímků, které měly jasný vzkaz – ukázat, že i dámy s pleší mohou být atraktivní. Chrissy Sparks doufá, že její projekt dokáže, že ženy mohou vypadat skvěle, aniž by splňovaly běžné ideály krásy.

„Mám alopecii od svých sedmi let. Nikdy jsem neměla ráda svoje fotky a nikdy jsem nesnila o tom, že se budu fotit bez paruky. Obvykle se bez ní necítím žensky, když jsem ale viděla výsledné fotky od Chrissy, rozplakala jsem se,“ prozradila Natasha Lachs.

Devětatřicetiletá fotografka otevřela své studio v roce 2013 a od té doby v něm nafotila snímky tisícovky žen všech různých tvarů a velikostí. „Moje stylistka Nav Soroya a já jsme chtěly ukázat, jak mohou být ženy nádherné i přesto, že nezapadají do typických standardů krásy, které se na nás valí skrze média. Chtěly jsme podpořit nekonvenční krásu,“ vysvětlila Chrissy Sparks svůj záměr.

Sdílejte článek
Štítky krása ženy alopecie fotografka make-up proměny Chrissy Sparks pin-up

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.