Celebrity

17. října 2022 13:38

Tomáš Durčák

Gregorová opět ve společnosti s Koptíkem. Mladý partner žárlil na její filmovou lásku

Hana Gregorová a Ondřej Koptík

Vdova po herci Radoslavu Brzobohatém (†79) Hana Gregorová sice letos v srpnu oslavila 70. narozeniny, ve společnosti už se ale několik let neukázala. Množily se proto spekulace, zda ještě stále tvoří pár s o více než 30 let mladším Ondřejem Koptíkem (38). Vše se nyní vyjasnilo na premiéře českého filmu Cirkus Maximum.

Hana Gregorová ve snímku ztvárnila celoživotní lásku jedné z hlavních postav, kterou hraje Jan Přeučil (85), a tak samozřejmě na premiéře nemohla chybět. Velkou pozornost na sebe nicméně upoutala nejen díky své roli ve filmu, ale i proto, že se ve společnosti objevila po relativně dlouhé době. A to tak, že se vyrojily spekulace o rozpadu jejího vztahu s mladým Ondřejem Koptíkem.

Šťastně vypadající pár však během premiéry veškeré domněnky zahnal a jasně všem ukázal, že jim společné partnerství jen kvete. A co víc, Ondřej se i při tom nejmenším záchvěvu možné náklonnosti partnerky k někomu jinému ihned pustil do nefalšované žárlivosti.

Ondřej na Hanku žárlí, ale marně

„Už jsem si za ty dva roky na takové hromadné akce odvykla. Těším se ale, protože vím, co tvorba toho filmu dala práce a námahy, a doufám, že se bude líbit, protože na mě z něj dýchá lidskost,“ řekla v pořadu Showtime na CNN Prima NEWS Hana Gregorová.

Ondřej Koptík lehce váhal, když měl odpovědět na otázku, jakou roli jeho partnerka ztvárnila. „Hraje takovou tu starší… starší poradkyni, s kartami,“ snažil se z otázky nějak vybruslit. „No mladou nehraju asi…“ počastovala ho ihned Gregorová.

„Ne poradkyni, ale lásku Honzy Přeučila,“ vysvětlila svému o 32 let mladšímu partnerovi Gregorová. „Tak to jsem nevěděl. To mi neřekla, že lásku. To už se mi ale nelíbí!“ reagoval ihned menší žárlivou poznámkou, ale s úsměvem Koptík. „No, no, no,“ ukázala Gregorová, že doma stále vládne pevnou rukou jednoznačně ona.

Pár je spolu šťastný a spokojený v Maďarsku

„Žijeme dobře, jsme v Rajce. Já stále točím v Bratislavě,“ vysvětlila Gregorová, že s partnerem stále bydlí v domě, který koupila v maďarské obci Rajka ležící na břehu Dunaje – jen pár kilometrů od hranic se Slovenskem.

„Jak už se ví, dělám v Rajce za barem a jsem tam spokojený a šťastný,“ dodal podrobnosti o svém současném životě Koptík. „Neděláš jen za barem, děláš číšníka, to není jenom o tom, že stojíš za barem,“ opravila ho opět rázně partnerka. „Tak teda baristu i číšníka,“ dodal k její spokojenosti.

Ondra je zamilovaný, musí ale sekat latinu a poslouchat

Z celého rozhovoru bylo patrné, že Koptík doma musí partnerku na slovo poslouchat. Mimo jiné proto, aby odčinil své dřívější chování, kdy se po rozchodu s ní rozhodl na sociálních sítích zveřejnit intimní fotografie a básničky, v nichž právě vdova po Radku Brzobohatém figurovala.

„Díkybohu ano,“ odpověděl Koptík na otázku, zda už je vše zlé z minulosti odpuštěno a žijí aktuálně v klidu a pohodě. „Já nezapomínám, prst je pořád zdvižený,“ zchladila jej znovu Gregorová a jasně naznačila, že pokud by snad její mladší přítel začal dělat něco, co se jí znelíbí, zřejmě by to doma neměl lehké.

Sdílejte článek
Štítky láska film společnost práce partnerství vztah žárlivost Maďarsko Hana Gregorová Showtime Ondřej Koptík

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.