Lenoch, žárlivec či mamánek. 6 typů mužů, kterým by se ženy měly vyhýbat obloukem

V životě každé ženy se občas objeví muž, který ji svou povahou nepříjemně překvapí. Ale jak říká známé pořekadlo: „Musíte políbit pár žab, než najdete svého prince.“ A to platí také v oblasti randění. Představujeme vám několik typů mužů, od kterých byste se měla držet raději dál.

I muži mají své dny, ale pokud jich je více, než je zdrávo, už se nejedná o chvilkový přešlap, nýbrž o součást jeho osobnosti. Každý z následujících typů je z dlouhodobého hlediska velký problém a všechny racionálně smýšlející ženy by se mu měly vyhnout obloukem. Do koho je lepší se nezamilovat?

1) Mamánek

Když má muž rád svou maminku a mají spolu hezký vztah, je to jedině plus. Problém nastává ve chvíli, kdy jí volá s každou hloupostí a prosí ji o radu. Nedokáže vyřešit věci sám bez její pomoci a to značí jediné – není ještě dostatečně vyzrálý. A pokud by vám budoucí tchyně měla do všeho mluvit, asi by se vám to příliš nelíbilo.

Jakub Prachař obdržel telefonát od mámy Dany Batulkové uprostřed natáčení:

2) Lenoch

V muži byste měla mít oporu a vědět, že kdykoliv byste potřebovala s něčím pomoct, je tu pro vás. Pokud svého milého musíte do všeho nutit a prosit ho čtrnáct dní, aby vám přidělal poličku, připravte se na to, že na většinu věcí budete v budoucnu sama.

3) Negativista

Neustále si na něco stěžuje, pořád mu něco není dost dobré a často ho přepadají chmury? Takový člověk je věčně nespokojený a svými vibracemi vás dřív nebo později naladí na stejnou vlnu. Nemluvíme o chvilkové nepohodě, kterou může trpět každý – v takovém případě byste mu samozřejmě měla být oporou. Pokud ale začnete mít pocit, že vám vysává všechnu pozitivní energii, vezměte nohy na ramena.

4) Manipulátor

Při nejrůznějších konfliktech máte pocit, že za všechno můžete vy? Pokud ve vás partner neustále vyvolává výčitky a pocity méněcennosti, rozhodně to není láska. Toxický vztah může vypadat právě i takhle. Milující partner s vámi bude diskutovat, snažit se najít řešení a dokáže uznat svou chybu. Manipulátor bude vše obracet proti vám a nikdy se po jeho boku nebudete cítit uvolněná.

5) Žárlivec

Žárlivost k lásce patří, je ale důležité, aby měla nějaké meze. Pokud ostatně váš partner nežárlí vůbec, mohlo by vám po čase připadat, že jste mu vy i všechno kolem jedno. Na druhou stranu – jestli vám dělá scény pokaždé, když chcete vyrazit na víno s kamarádkou, je něco špatně. Vztah by neměl být vězení a vy máte právo na svůj osobní život i prostor.

6) Lhář

V neposlední řadě tu máme kategorii lhářů. Lež má krátké nohy, a pokud se po pravdě budete pídit, vždycky na ni přijdete. Jenomže od člověka, do kterého vkládáte veškeré naděje a všechny svoje city, to dokáže bolet ze všeho nejvíce. Tuto jeho vlastnost většinou dopředu neodhalíte, jestliže vám ale zalže v důležitých věcech, měla byste se mít na pozoru. Když se u svého partnera nemůžete spolehnout na to, že je k vám stoprocentně upřímný a otevřený, nemá vztah dostatečně pevné základy, aby překonal a vydržel pozdější zkoušky.

Samozřejmě existuje nespočet dalších typů, mezi které patří například alkoholici, násilníci, nevěrníci a tak dále. Ve vztahu s lidmi platí jednoduché pravidlo, řiďte se srdcem, ale nezapomínejte poslouchat také svou hlavu.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.