Celebrity

6. září 2022 14:00

David Laštovka

Hana Zagorová po sobě zanechala obrovské jmění. Kdo bude dědit a co stálo v závěti?

Zesnulá zpěvačka Hana Zagorová, která zemřela 26. srpna ve věku 75 let, byla díky své úžasné, téměř šedesátileté kariéře velmi bohatou dámou. Na kolik peněz se odhaduje její jmění? A komu nyní připadne?

Hana Zagorová za svůj život nazpívala zhruba 900 písní a prodala miliony desek. Spoustu textů si napsala sama, čímž se zařadila mezi autory, kterým každoročně chodily tantiémy, a to jak od Ochranného svazu autorského (OSA), tak i od Intergramu. Odtud peníze dědicům budou mimochodem plynout i po její smrti.

Když do toho připočítáme honoráře za koncerty, za které inkasovala i statisícové částky, je zřejmé, že byla multimilionářkou. I proto si mohla dovolit investovat. Podle deníku Blesk měla ve svém vlastnictví polovinu luxusního mezonetového bytu v pražském Podolí, kde s manželem Štefanem Margitou 15 let žila. Podle oslovených realitních makléřů má hodnotu 35 milionů korun.

Kromě toho spolu vlastnili také byt ve španělské Malaze, kam v létě rádi a pravidelně jezdívali. Zagorová tam měla namířeno i letos, lékaři jí ale kvůli jejímu zdraví cestu nedoporučili.

Pokud zpěvačka ve své závěti neuvedla jinak, bude hlavním dědicem vdovec Štefan Margita. Otázkou ovšem je, zda něco neodkázala také své o dva roky starší sestře Evelyn, ke které měla velmi blízko a celý život měly spolu moc hezký vztah.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 4. 2024

Zadal vám někdo úkol a pak odešel, aniž by vám dal pokyny? Není divu, že se cítíte zmatení a frustrovaní. Pokud neexistuje žádný návod a pokud nikdo jiný neví, o co jde, nemějte výčitky svědomí a nechte to být, dokud nedostanete řádné poučení. Je rozumnější počkat, než to udělat špatně a muset to dělat znovu. Raději bezpečně, než abyste litovali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.