Celebrity

27. prosince 2022 09:15

Josef Šťastna

Herečka Bára Jánová je zamilovaná. Hvězda Slunečné napsala dojemné vyznání

Herečka Bára Jánová (33), která si diváky podmanila jako arogantní Sylva v seriálu Slunečná, zažívá zamilované období. Během vánočních svátků sdílela na svých sociálních sítích fotku s novým přítelem.

Herečka Bára Jánová, která v seriálu Slunečná hrála sestru Evy Burešové (29) si vychutnává zamilovanost a erotické jiskření. Po rozchodu s přítelem a hereckým kolegou Ladislavem Ondřejem opět našla lásku a fanouškům na Instagramu naznačila, jak silné city a emoce nyní prožívá.

„Děkuju ti za to, že jsi. Děkuji, že tě můžu milovat. Děkuji, že mě miluješ,“ napsala dojemné vyznání k něžnému snímku.

Herečka Bára Jánová je zamilovaná.

Posted by Partička on Monday, December 26, 2022

Srdce pohledné brunetky získal sympatický tanečník Adam a je jasné, že se bude snažit, aby ho zase neztratil.

Kdo je Bára Jánová

Sympatická herečka se narodila v Benešově, do svých osmnácti let vyrůstala ve Vlašimi. Pracovala jako asistentka televizní režie a festivalová koordinátorka. Její tehdejší přítel Jiří Mádl ji přesvědčil, ať se věnuje herectví.

V letech 2010 až 2013 tedy studovala na Vyšší odborné škole herecké v Praze a během studia založila s několika spolužáky divadelní soubor La'My, kde pět let působila jako principálka a produkční. Kromě hraní v seriálech vystupuje i v úspěšném programu Listování. A s kamarádkou Anetou Kernovou má filmovou produkci Fancy Frequency.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 4. 2024

Berani, některé vaše pracovní povinnosti jsou pro jednoho člověka příliš velké a mohly by vás dnes zatížit. Zdá se, že hromada práce se neustále zvětšuje, ať děláte, co děláte. Pokud můžete, delegujte své úkoly. Nejméně naléhavé úkoly odložte stranou a na zbytku postupně zapracujte. Váš zaměstnavatel od vás může, ale nemusí očekávat příliš mnoho, ale vy máte právo udržet si zdravý rozum bez ohledu na cokoli.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.