Astročlánky

1. listopadu 2022 05:50

Anna Kopečková

Listopad podle numerologie: Vaše osobní měsíční číslo prozradí, co vás čeká

Každý z nás má své životní nebo osudové číslo a také své osobní roční nebo měsíční číslo. Každé z těchto čísel od 1 do 9 má své specifické rysy, charakter a vibrace, které ovlivňují náš každodenní život. Jak to bude v listopadu roku 2022? Spočítejte si své osobní měsíční číslo a zjistěte, jak se vám bude dařit.

Podle numerologie vychází na letošní listopad krásné číslo 8, které je spojováno s penězi, bohatstvím, mocí a vlivem. Přináší odměny a uznání. A vy si je zcela jistě zasloužíte! Jen bude důležité nevznášet se na obláčku slávy, ale raději pevně zakotvit ve svých osobních hodnotách a zůstat v souladu se svou pravdou.

Je pravděpodobné, že se dočkáte růstu ve vaší práci nebo kariéře. Možné je povýšení, nějaká odměna nebo zvýšení platu. Energie čísla osm se může projevit i ve vztazích, zejména v těch, kde je nějaká nerovnováha. Každopádně energie tohoto měsíce podporuje skutečný pokrok v životě. Ale jak známo, bez práce nejsou koláče, takže bez úsilí to nepůjde. Důležitý bude obchodní talent a dobrá strategie. Pokud si připravíte plán, podle kterého budete postupovat, a nenecháte nic náhodě, mohl by být pro vás letošní listopad velmi úspěšný. Osmička vás v tom podpoří!

Spočítejte si své osobní měsíční číslo

Každý z nás má své osobní nebo životní číslo, které ho ovlivňuje celý život. Chcete-li ale vědět, co konkrétního vám podle numerologie přinese letošní listopad, je potřeba vzít v úvahu i energii tohoto konkrétního období, tedy vibrace měsíce listopadu i letošního roku. Proto si nejdříve musíte vypočítat své osobní měsíční číslo. To zjistíte, pokud si spočítáte své osobní roční číslo. Zní to možná složitě, ale je to velmi jednoduché. Začněte tím, že sečtete den a měsíc svého narození. Pokud vám vyjde dvojciferné číslo, opět jednotlivé číslice sečtěte, aby vám vyšlo číslo od 1 do 9.

Příklad:

Pokud jste se narodili například 19. listopadu, tedy 19. 11.

Sečtěte 1 + 9 +1 + 1 = 12

A dále pokračujte 1 + 2 = 3

K tomuto číslu přičtěte číslo letošního roku, což je 6 (vznikne sečtením všech čísel roku 2022 (2 + 0 + 2 + 2)

3 + 6 = 9 (Pokud vám vyjde dvojciferné číslo, opět obě číslice sečtěte.)

Osobní roční číslo je v tomto případě 9.

Nyní si spočítejte vaše osobní měsíční číslo tak, že sečtete vaše osobní roční číslo a číslo tohoto měsíce (listopad má číslo 11).

Tedy v tomto případě 9 + 11 = 20, dále pokračujte 2 + 0 = 2

Osobní měsíční číslo je v tomto případě 2.

Jakmile budete znát své osobní měsíční číslo, přečtěte si, co vás podle numerologie v letošním listopadu čeká:

Osobní měsíční číslo 1

Listopad může být pro vás silný a transformační měsíc. Jednak slibuje nové poznatky a nápady, takže pokud jste měli v říjnu pocit, že trochu stojíte na místě, teď by se to mělo změnit. Mohou se objevit nové příležitosti jak v pracovní oblasti, tak v soukromí a v lásce.

Přijměte svou jedinečnost, ukažte, čím vyčníváte z okolního davu. Přestaňte své schopnosti a přednosti skrývat, protože právě ony přitahují lidi nebo příležitosti, na které jste čekali. Nebojte se vystoupit ze své komfortní zóny, kreativně myslet a také trochu riskovat. Nic vám do klína nespadne samo.

Osobní měsíční číslo 2

Vibrace tohoto měsíce vynesou do popředí především témata spolupráce a partnerství. Po troše nezávislosti, kterou jste si užívali minulý měsíc, je nyní čas dostat se trochu blíž k lidem, které máte kolem sebe. Budete i citlivější, pokud jde o potřeby ostatních. Zkuste se rozhodovat nejen podle toho, co přinese prospěch a uspokojení vám, ale co prospěje všem. Spolupracujte víc s ostatními, naslouchejte jejich potřebám a názorům. Nikdy nevíte, co nového se můžete naučit.

Také to vypadá, že se v následujících týdnech prohloubí vaše nejosobnější a nejintimnější vztahy, protože energie čísla dvě vás bude nutit najít rovnováhu. Nespoléhejte tentokrát na zdravý rozum a zkuste se nechat vést svými pocity. Několikrát se každý den zeptejte sami sebe, jak se cítíte. A nespokojte se jen s odpovědí: „Je mi dobře“ nebo „Je mi nanic.“ Ponořte se víc do sebe a do svých pocitů a snažte se je víc prozkoumat a přijít na to, co za nimi skutečně stojí. Nezapomeňte, že pokud nebudete dostatečně znát sami sebe, jen těžko můžete skutečně poznat a porozumět ostatním.

Osobní měsíční číslo 3

Připravte se na pořádnou dávku kreativity a také potěšení. Takže pokud jste někdy chtěli prozkoumat svou uměleckou stránku, je v listopadu ten pravý čas. A jestli vám tvoření nic neříká, zkuste si vzpomenout na svá dětská léta. Co jste rádi malovali nebo vyráběli? Jaké hry jste hráli? Čemu jste byli ochotni věnovat se celé hodiny? Ať už jde o oblékání, stavění lega, nebo lezení po stromech, nechte své vnitřní dítě, aby vás v příštích čtyřech týdnech vedlo.

A pokud budete mít pocit, že je vaše práce poněkud nudná, zkuste k ní také přistupovat kreativnějším způsobem. Jak můžete dělat věci jinak? Jak se můžete vymanit z ubíjející rutiny? Pokud máte nějaký nápad, nebojte se ho vyslovit. Pokud jde o sebevědomí, listopad by měl být jedním z vašich osobních vrcholů, tak se ničeho nebojte a nestyďte se, protože ostatní vám budou tentokrát skutečně naslouchat.

Osobní měsíční číslo 4

Vy byste v listopadu měli přestat odkládat věci, které je potřeba udělat. Nehrňte je dál před sebou a pusťte se konečně do nich. Po trochu bezstarostném říjnu je čas vnést do vašeho života trochu struktury. Uvědomte si, že právě teď potřebujete nějakou rutinu. Můžete toho opravdu hodně dosáhnout, ale jen za předpokladu, že dokážete být trochu disciplinovaní a dodržíte časový harmonogram. Zkuste si vypracovat plán na příštích několik týdnů, pečlivě si do něj zapište vše, co vás čeká, co má prioritu a co je opravdu nutné dokončit. Nejenže uvidíte, jak se posouváte dopředu a děláte pokroky, ale přinese vám to i příjemný pocit, když si spoustu věcí budete moci odškrtnout.

Mějte oči otevřené, i pokud jde o nové pracovní příležitosti. Právě teď máte šanci ukázat svou hodnotu svému šéfovi nebo potenciálnímu zaměstnavateli (nezapomeňte si aktualizovat svůj životopis a věnujte pozornost i tomu, jak se prezentujete na sociálních sítích).

Osobní měsíční číslo 5

Listopad bude pro vás silný měsíc. Pětka přináší dobrodružství a svobodu, ať už o to stojíte, nebo ne. Jakýkoli pocit stagnace pro vás bude nepříjemný. Je to stejné, jako když vás něco svědí. Nezmizí to, dokud se nepoškrábete. Takže s tím budete muset něco dělat. Pětka představuje změnu, neustálý pohyb, bude vás nutit přemýšlet o tom, co můžete v životě změnit. Nevyhýbejte se tomu. Nedělejte to, co se od vás očekává. Dělejte to, co je dobré pro vás.

A nezapomínejte, že pětka je ve středu numerologického cyklu. Je to taková křižovatka, na které se můžete rozhodnout, kterým směrem se vydáte ve svém životě dál. Kterou cestu si vyberete?

Osobní měsíční číslo 6

Listopad pro vás bude plný velkorysých vibrací, které budou zaměřené na lidi kolem vás. Přijměte tuto krásnou energii tak, že budete trávit čas s těmi, které máte nejraději. Sejděte se s rodinou u společného stolu a povídejte si. A nemusí to být jen u svatomartinské husy. Právě takové rádoby obyčejné chvilky v nás vyvolávají pocit pohody a rovnováhy, která je pro šestku velmi důležitá. A pokud nemůžete být se svými blízkými v osobním kontaktu, buďte s nimi alespoň ve spojení, volejte si, povídejte si, pište si. Šestka je velmi harmonické a starostlivé číslo, které drží rodinu pohromadě. A v listopadu máte šanci dát do pořádku různé rodinné spory.

Jen dejte pozor, abyste nerozdávali příliš. Šestky bývají důvěřivé, stejný přístup očekávají od ostatních, ale realita bývá jiná. Je důležité vědět, kde leží vaše osobní hranice. Člověk by měl nejen dávat, ale i přijímat. Lidí, kteří prosí o pomoc, je spousta. Samozřejmě jim ji poskytněte, pokud můžete, ale ujistěte se, že vás to nepoloží na lopatky.

Osobní měsíční číslo 7

Vy můžete mít v listopadu pocit, jako by někdo šlapal na brzdu. Vše se tak trochu zpomalí a bude se posouvat pro vás možná nepohodlným tempem. Sedmička touží po hlubokém poznání, vnáší do života introspekci. Může chvilku trvat, než si na to zvyknete, ale občas je důležité, aby se člověk zastavil, trochu popřemýšlel, a pak teprve vyrazil na své životní cestě dál.

Netlačte na pilu a nesnažte se v listopadu splnit všechny cíle, které jste si v minulosti vytyčili. Sedmička vás žádá, abyste přehodnotili své představy o tom, co znamená pokrok. Soustřeďte se místo toho na to, co se děje právě teď. Víc odpočívejte, spěte, meditujte, čtěte knížky, na které jste možná neměli v posledních měsících čas, pište si deník… Udělejte si čas, kdy si můžete společensky vydechnout a být víc jen sami se sebou. Berte samotu jako dar, ne trest. Jen je potřeba najít určitou rovnováhu, aby se z vás nestal poustevník.

Pokud jde o navazování nových vztahů, listopad nebude příliš ideální, ale dává vám možnost prohloubit ty stávající. A nezapomeňte se zaměřit na ten nejdůležitější – vztah, který máte sami se sebou.

Osobní měsíční číslo 8

Váš listopad bude jedním slovem skvělý. Číslo osm přináší silné vibrace spojené se ziskem. Numerologové dobře vědí, že se osmička objevuje v datech narození lidí, kteří jsou v životě úspěšní. A pokud se osmička objeví v numerologické předpovědi, předznamenává to prosperitu a hojnost. Využijte toho, zaměřte se na svou kariéru a investice. Snažte se tvrdě pracovat a nebojte se ani riskovat. Výsledky se mohou dostavit velmi brzy. Důležité je jednat férově a upřímně. Nesnažte se dosáhnout cíle pomocí nějakých fíglů nebo podvodů. Ostatně, to by vás ani nenapadlo, že?

A nezapomínejte, že práce není všechno. Je důležité pracovat, ale dbejte na to, aby práce nebyla to jediné, co děláte. Důležité je, abyste trávili i nějaký čas s rodinou, přáteli a lidmi, které máte rádi.

Osobní měsíční číslo 9

Čeká vás další silný měsíc. Kdykoli se v numerologii objeví devítka, znamená to, že se něco ve vašem životě blíží ke konci. Popřemýšlejte, co by to mohlo být. Měli byste ukončit nějaký vztah? Nebo pracovní projekt? Zlozvyk, který vás zbytečně ničí nebo brzdí? Některé konce mohou vypadat děsivě nebo nemusí být úplně příjemné, ale je dobré si uvědomit, že když se něčeho vzdáte, uvolníte tím ve svém životě místo pro něco nového, vytváříte tím prostor pro nový začátek.

Uvědomte si také, že když dojde člověk na konec cesty (v tomto případě na konec numerologického cyklu), je zase o něco moudřejší. Devítka je vznešená, spojuje v sobě velkorysost a soucit, vede ostatní svým příkladem. Proto pokud vás někdo požádá o radu nebo pomoc, neváhejte. Právě teď máte co nabídnout.

Zdroj: numerology.com