Testy lásky

Aktualizováno 21. března 2022 11:54

Jiřina Köppelová

Partnerský horoskop: Beran + Beran

Jaké je partnerství lidí narozených ve stejných znameních? V tomto případě v ohnivém znamení Berana? Přečtěte si, jaké je partnerství dvou aktivních, energických a činorodých lidí - dvou Beranů.

Jaké je partnerství dvou Beranů? Vášnivé, pestré, vzájemně inspirující, někdy trochu výbušné, ale nikdy nudné.

  • Hlavní téma vztahu: Kdo se ujme velení?
  • Pozitiva: Akčnost vztahu
  • Negativa: Pravděpodobnost hádek a nedorozumění kvůli úplným maličkostem.
  • V čem se jim daří nejvíce: Ve společné výchově nezávislých a skutečně svobodných potomků.

Tato dvojice mívá neuvěřitelný energetický náboj, je plná entuziasmu. Vehmentě se po hlavě vrhá do všeho, co jí připadá zajímavé. Není se, co divit, setkávají se dva největší ohnivci zvěrokruhu. Je to pěkná jízda, která se ale může vydařit. Dva Berani si většinou rozumí, mají pochopení pro svoji impulzivní povahu, prožívají podobně velké vášně, jsou podobně naladění, baví je stejné věci.

Je mnoho manželství a partnerských vztahů, kdy to těmhle dvěma vyjde. Dokonce i hádky a roztržky dokážou překonávat bez hlubších šrámů na duši. V milostných vztazích vše řeší dobrý sex, v přátelství je výborným ventilem jakákoliv společná fyzická činnost. Jediným, ale zato velkým úskalím je problém, kdo doma velí. Velet totiž chtějí oba dva.

  • Dobrá rada: Nikdy nenechejte vyhasnout svůj milostný život. Sex je ve vašem případě i potvrzením, že vás ten druhý miluje.

Všechny partnerské kombinace pro znamení Berana si můžete přečíst zde:

Znamení Berana:

Muži a ženy narození ve znamení Berana:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 4. 2024

Berani, možná vám dnes bude trvat o pár minut déle, než vstanete z postele, ale bude to stát za to. Zjistíte, že čím upřímnější jste k lidem byli, tím více se vám to vyplatí. Spolehlivost a důvěryhodnost jsou klíčové záležitosti, na které se musíte zaměřit. Chovejte se silně a hrdě s ohledem na to, kdo jste, a odměna se dostaví. Do všech svých činů vnášejte určitou dávku něhy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.