Partnerský horoskop: Beran + Rak

Jaké je partnerství lidí narozených ve znamení ohnivého Berana a vodního Raka? Jaké je setkání dvou rozdílných principů a životních přístupů? Přečtěte si o partnerství bojovného a přímočarého Berana s citlivým a emocionálním Rakem.

Jaké je partnerství dvou velmi odlišných jedinců – ohnivého Berana a citlivého Raka? Složité, ale při vzájemné toleranci trvalé a oboustranně výhodné.

  • Hlavní téma vztahu: Zvládnout rozdílné emoce, které mají tendenci vyústit v žárlivost, vztek či citové frustrace.
  • Pozitiva: Síla lásky a citu.
  • Negativa: Hněvivost a náladovost.
  • V čem se jim bude dařit nejvíce: V budování společného domova a rodinného života. Také v podnikání a obchodních záležitostech.

Poměrně problematická kombinace, která ale při oboustranné toleranci a schopnosti chápat odlišnosti druhého může přerůst ve velmi trvalý a velice láskyplný vztah. Rak je pro Berana příliš uzavřený, jemnocitný a nepochopitelný. Typická beraní otevřenost a upřímnost zase Raka dost zraňuje. Jak z toho ven? Vzájemnou komunikací. Raci musí o svých bolístkách mluvit a Beran by se měl občas zastavit a naslouchat jim.

Na druhou stranu ráznost Berana může pomoci „ufňukanému“ Raku prožít život ve větší aktivitě a bez typických račích emočních propadů. Beran je nechápe a chápat nikdy nebude, a tak to Rak ani moc nezkouší. Račí romantismus naopak může Beranovi ukázat svět z té něžnější a jemnější stránky. Přirozenější kombinací je, když ve vztahu je Rakem žena, ale i muž Rak dokáže beraní ženu dobře naladit na její ženskou roli, kterou občas tak těžko v životě hledá.

V čem se ale těmhle dvěma buda dařit náramně je v budování rodinného hnízda. Ve svém domově a rodině dokážou své výrazné city využít konstruktivním způsobem. Společně umí také bojovat za spravedlivé věci a za svá přesvědčení. Jsou schopni silou vůle a činorodosti dát své fantazii pevný základ.

  • Dobrá rada: Sňatek a rodina jsou pro vás oba skvělý a konstruktivní počin.

Všechny partnerské kombinace pro znamení Berana a Raka si můžete přečíst zde:

Charakteristiky znamení Berana a Raka:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 14. 4. 2024

Nepatříte k těm, kteří by příliš věřili významu snů, ale možná se vám nedávno zdál sen, jehož předpověď byla tak přesná, že vás téměř děsila. Určitě to bylo podivné. Zapište si vše, co si o něm pamatujete, a pak si o představách promluvte s přítelem. Nebojte se, Berani, váš přítel se vám nebude smát. Je více než pravděpodobné, že se vám dostane výmluvných postřehů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.