Partnerský horoskop: Beran + Štír

Jaké je partnerství dvou neuvěřitelně dynamických, energických, akčních jedinců? Jaké je setkání odvážného Berana s neotřesitelnou silou Štíra? Přečtěte si o lásce Berana a Štíra.

Jaké je partnerství dvou energických a akčních jedinců – odvážného Berana a silou vůle oplývajícího Štíra? Hodně vášnivé, hodně úspěšné i hodně nebezpečné.

  • Hlavní téma vztahu: Využít společné množství energie konstruktivním způsobem.
  • Pozitiva: Odvaha a neotřesitlená síla vůle, se kterými dokážou čelit jakémukoliv nebezpečí, dokonce i smrti.
  • Negativa: Sebestřednost, náruživost, agresivita.
  • V čem se jim bude dařit nejvíce: Ve všem, co ostatní považují za nemožné.

Znamení, která mají podle astrologie společného tradičního vládce, bojovného Marta. Jsou si podobná, proto si rozumějí. Štír je ale hlubší, intenzivnější, lépe rozumí druhým lidem a hlavně má skvělou intuici, která Beranům občas chybí. Štír je vodní znamení, je tedy emocionálnější a také o hodně tajuplnější. Hluboké a neprobádané jsou citové hloubky Štíra, do těch Beran nemá šanci nahlédnout.

A to je i jejich vzájemný problém, Beran vůbec netuší, že Štír prožívá jakousi emoční krizi nebo světový bol, a jede si dál po svém. A Štír je nešťastný, nic neříká a pak přijde exploze. Prudká hádka, která se v mileneckém vztahu řeší nadpozemským sexem, v ostatních vztazích konečným rozchodem.

Štír je žárlivé znamení a má majetnické sklony, proto bude u Berana špatně snášet jeho sklony k svobodnému a volnému pohybu, určitou nevypočitatelnost. Přesto společný vládce je společný vládce, a proto si tito dva jedinci mají sakra co říci. A nejen to. Tihle dva dokážou přežít všechno. I z největších útrap se dokážou vzpamatovat, najít konstruktivní řešení. Hluboké pochopení a realismus jsou u nich spojeny s vůlí a energií jednat. Mimochodem vynikající pracovní spojení.

  • Dobrá rada: Nikdy nedávejte volný průběh svým velkým emocím. A na heslo: „Jednej nebo zemři", také raději zapomeňte.

Všechny partnerské kombinace pro znamení Berana a Štíra si můžete přečíst zde:

Charakteristiky znamení Berana a Štíra:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 16. 4. 2024

Pokud se dnes budete muset vypořádat se zklamáním, snažte se, aby vás to nezlomilo, Berani. Můžete obdržet dopis nebo telefonát, který vám přinese méně příznivé zprávy. Možná, že někdo, koho jste chtěli vidět, nebude moci přijít. Snažte se nenechat si tím zkazit náladu. Takové věci se stávají. Zaměstnejte se.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.