Partnerský horoskop: Blíženec + Váhy

Jaké je partnerství živého, bystrého Blížence s příjemnou a milou Váhou? V mnoha ohledech naprosto ideální, rozumí si ve všech intelektuálních oblastech i v lásce. Rozdílné však mohou být jejich životní cíle. Přečtěte si o lásce Blížence a Váhy.

Jaké je partnerství živého a bystrého Blížence s neméně inteligentní Váhou? Podle astrologie zcela ideální, pokazit si to mohou jen oni sami. Hvězdy tomuto spojení prostě přejí.

  • Hlavní téma vztahu: Jak nepromarnit základní porozumění ve všech zásadních oblastech života.
  • Pozitiva: Vzájemná intelektuální podnětnost, pestrost a zábavnost, společenskost, přátelskost.
  • Negativa: Možná povrchnost, neřestnost, pochybnosti.
  • V čem se jim bude dařit nejvíce: Ve společném prožívání i užívání života.

Dvě vzdušná znamení, dva kumpáni zvěrokruhu. Blíženec s Váhou si budou vždy rozumět, možná někdy do party přiberou i Vodnáře, ale jen v případě, kdy se nebude jednat o milenecký vztah, i když tihle dva možná i tak.

Oba se vyžívají v analýze, Blíženec v rozpitvávání pocitů, Váha vztahů. Dohromady jim to pěkně ladí. Nic neberou smrtelně vážně, všemu se dokážou zasmát, oba jsou neustále v pohybu. Navzájem se kamarádsky vytáhnou z louže. Společné podnikání, společné budování rodiny a vztahů, společné soužití. Vše jde jednoduše, přirozeně. Málokdy se nudí, jejich vztah pořád dostává nové a nové impulzy, které oba k životu potřebují. V čem si nerozumí?

Váha patří mezi kardinální znamení – znamení realistických cílů. Je opravdovější, hlubší a některé záležitosti více prožívá a také se pomalu rozhoduje. To Blíženec nechápe, je v lecčems povrchnější i rychlejší. Váha je také znamením manželství, harmonických společenských kontaktů, nesnáší rozpory a hádky. Obvykle má tendenci se všem nepříjemným konfliktům vyhýbat.

Obě znamení mají sklony k nevěře, i když každé z trochu jiných důvodů. Blíženec se obvykle po čase s jedním partnerem nudí a hledá další vzruchy, Váha si ráda užívá i odvrácenou tvář své planetární vládkyně Venuše – tendenci ke smilnění a neřestnosti. Zajímavé je, ale že i v těchto oblastech se dokážou vzájemně tolerovat a vyhoví si, což by jim u jiných partnerů narozených například v některých zemských znameních zcela určitě neprošlo.

  • Dobrá rada: Nic nepřehánějte.

Všechny partnerské kombinace pro znamení Blíženců a Váhy si můžete přečíst zde:

Charakteristiky znamení Blíženců a Vah:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.