Testy lásky

Aktualizováno 22. dubna 2022 15:08

Jiřina Köppelová

Partnerský horoskop: Býk + Váhy

Jaké je partnerství solidního, konzervativního Býka s harmonickou Váhou? V mnoha ohledech souladné a vzájemně se doplňující. Problémy do vztahu s železnou pravidelností vnáší paličatost obou znamení. Přečtěte si o lásce Býka a Váhy.

Jaké je partnerství dvou pohodových lidí, kteří dokážou společně vychutnávat krásy života? Jaká je láska solidního a konzervativního Býka a diplomatické Váhy?

  • Hlavní téma vztahu: Smyslné prožívání krás života.
  • Pozitiva: Soulad v mnoha praktických stránkách života. Společná touha po harmonii.
  • Negativa: Neústupnost, paličatost obou zúčastněných stran. Pohodlnost Býka.
  • V čem se jim bude dařit nejvíce: V obchodních zležitostech.

Těmto partnerům vládne stejná planeta – Venuše. Planeta lásky, krásy, harmonie a smyslových požitků. Společný vládce předznamenává i společný soulad. Stejný smysl pro krásu a krásné věci, záliba ve vybraných chutích, tónech a vůních. Váha vztahu dodává rafinovanost, Býk praktičnost. Váha je elegantní a obchodně zdatná, Býk zase rozumí pomalému ekonomickému vzestupu. Skvěle se doplňují.

Skrytým problémem vztahu je nenápadná paličatost Váhy, která si kupodivu často stojí na svém, a býčí neochota přijímat změny. Tady hrozí potenciální střet. Navíc Váha patří mezi vzdušná znamení a vzduch miluje mentální pohyb a často i ten fyzický. Býk ne. Pohodlnost a pomalost jsou prokletím Býků, mimo jiné přispívají k jejich časté nadváze a ta se Vahám pranic nelíbí, neboť právě ony jsou proslulé nadměrnými estetickými nároky na své partnery.

Výhodou tohoto spojení je však soulad mezi charakteristickou životní taktikou všech Vah, které obvykle velmi dlouho vyčkávají na příhodný okamžik, než se rozhodnou konat, a nebeskou trpělivostí Býka. Málokdo dokáže vydržet tolik váhání, nekonečných rozhodovacích procesů a diskusí jako právě Býk.

  • Dobrá rada: Milé Váhy nikdy nespoléhejte na to, že Býk všechno vydrží a milí Býci nikdy nepodceňujte touhu Váhy po vzruchu a oživení.

Všechny partnerské kombinace pro znamení Býka a Vah si můžete přečíst zde:

Charakteristiky znamení Býka a Vah:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 5. 2024

Berani, dnes očekávejte ve svém domě hodně aktivit. Mohla by se tam sejít skupina, možná velká, kterou hostíte vy nebo někdo z rodiny, a vyvolat podnětné rozhovory. Mohli byste se nechat strhnout energií, díky níž se dostanete do kontaktu s novým vědomím svých pocitů. Dnes večer očekávejte živé sny o cestování, cizích místech nebo létání.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.