Partnerský horoskop: Rak + Lev

Jaké je partnerství domácky a citově založeného Raka s hrdým Lvem? V lepším případě dojde k dokonalému souznění citu a vůle, v opačném k častým nedorozuměním. Přečtěte si o lásce Raka a Lva.

Jaké je partnerství domácky a citově založeného Raka a společenského Lva? V mnoha případech skoro dokonalé, tato dvě znamení se mohou skvěle doplňovat. Úskalím tohoto vztahu je však rozdílnost základních potřeb obou zúčastněných.

  • Hlavní téma vztahu: Docílit souladu mezi city a vůlí. Pasivním a aktivním přístupem k životu.
  • Pozitiva: Vyváženost ženských a mužských rolí v rodině. Skvělí rodiče.
  • Negativa: Neschopnost pochopit stanoviska toho druhého, zranitelnost a malichernost Raka, povýšenost Lva.
  • V čem se jim bude dařit nejvíce: V rodinném a rodičovském životě.

Mohlo by to fungovat. Zvláště pokud je Rakem žena, která miluje silného partnera, k němuž může vzhlížet, obdivovat ho a hlavně chválit. A to ženě Rakovi jde dobře. Ale i obrácená kombinace nemusí být od věci, muži Raci často usilují o dominantní partnerky a vůbec jim nevadí, pokud jsou právě ony chytřejší, úspěšnější nebo vydělávají víc peněz. O svou královskou a oslňující Lvici budou pečovat s nezměrnou láskou a věrností. Ano, Lev je věrné znamení a své lásce dokáže nabídnout citové bezpečí, po kterém Raci prahnou. Může se zdát, že se zrodil nejharmoničtější pár pod sluncem.

Potenciální nebezpečí ale tkví ve zranitelnosti Raků, neboť Lev ve své velkorysosti nejspíše přehlédne, kdy jeho partner slaví narozeniny nebo kdy má svátek, a to Rak rozhodně neodpouští.

Mezi těmito dvěma partnery však v principu vzniká skutečně upřímná láska, která nespostrádá soudržné znaky pravého přátelství a která v sobě nese prvky pohádky – a žili spolu šťastně a jestli neumřeli, žijí spolu dodnes.

  • Dobrá rada: Vždy hledejte to, co vás spojuje.

Všechny partnerské kombinace pro znamení Raka a Lva si můžete přečíst zde:

Charakteristiky znamení Raka a Lva:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 13. 4. 2024

Knihy, které jste možná dostali darem, vás dnes mohou přimět k hlubokému zamyšlení nad duchovními nebo filozofickými otázkami, Berani. Vaše mysl je rychlejší než obvykle, takže pravděpodobně dokážete pochopit některé poměrně složité myšlenky. Vaše praktická stránka by mohla vyvolat pochybnosti o použitelnosti toho, co se učíte, ale nedělejte si s tím starosti. Nakonec by vám to mělo být jasné.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.