Celebrity

31. března 2023 15:50

Eliška Reiglová

Hvězda Komisaře Rexe žije se dvěma partnerkami. Vztah si pochvaluje on i jeho matka

Německý herec Gedeon Burkhard (53), který se proslavil rolí komisaře Brandtnera v seriálu Komisař Rex, otevřeně promluvil o svém intimním životě. Přiznal, že žije se dvěma ženami a je s nimi nadmíru spokojený. Kromě nich bydlí v domě ještě se matkou, která tento styl života schvaluje.

Gedeon Burkhard, který se proslavil díky roli v seriálech Komisař Rex či Kobra 11 a ve filmu Hanební pancharti, byl dlouhodobě oddaný monogamním vztahům. Zdá se ale, že s věkem přišel na to, že mu více vyhovuje soužití se dvěma ženami, ne jen s jednou. Zjistil to díky návštěvě podniku KitKatClub v Berlíně.

Komisař Sex

„V Berlíně je velmi široká společenská třída, která experimentuje s alternativními formami vztahů. Okamžitě jsem se tam cítil pohodlně a stále více jsem rostl do tohoto světa,“ cituje slavného německého herce web Blesk.cz.

Přečtěte si příběh Johany: Vztah ve třech mi vyhovuje a neměnila bych

S první partnerkou, o 20 let mladší Ann-Britt Dittmar, se poznal v roce 2019 na Instagramu a následně se do sebe zamilovali. Nějakou dobu žili v monogamním vztahu, ale o dva roky později vytvořili takzvanou triádu. Přidala se k nim ukrajinská chemička Sascha Veduta (29), která už s polyamorií zkušenosti měla.

Burkhard nicméně nechce, aby si o něm a jeho partnerkách někdo myslel, že jim jde jen o nespoutané dovádění v posteli. „Nejsem žádný macho, který má dvě manželky. Jsme skutečná trojka, nejen po sexuální stránce, ale máme také vyvážené a hluboké pouto ve všech směrech,“ vysvětlil.

Tři ženy v jednom domě

Gedeon Burkhard kromě svých partnerek žije ještě s další ženou. Jeho matka Elisabeth s ním bydlí od doby, kdy jí zemřel manžel a syn si ji ochotně vzal k sobě. Herec je tak obklopený hned třemi ženami, které miluje, a žádná z nich v tom neshledává problém.

Čtěte také slova Ivy Frühlingové: Polyamorie nám s mužem vyhovuje. Máme koule si o milencích říct

Důkazem, že hercova matka s polyamorním vztahem svého syna nemá nejmenší problém, je fakt, že ho doprovází na společenské akce společně s přítelkyněmi. Burkhard se tak čas od času někde zjeví s jednou z nich i s maminkou zároveň.

Jaký má na polyamorní vztahy názor Hana Vagnerová?


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.