zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Iva Frühlingová: Polyamorie nám s mužem vyhovuje. Máme koule si o milencích říct

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Anna Lacinniková , Vydáno: 04.10.2021
O tom, že zpěvačka a bývalá modelka Iva Frühlingová žije se svým manželem v polyamorním vztahu, informovala letos v létě. Mnohé její přiznání pobouřilo. Frühlingová si ale myslí, že je jejich vztah jako každý jiný. „Jsme rodina a jeden pro druhého jsme to nejdůležitější,“ řekla v pořadu Povídej na CNN Prima NEWS.

reklama

S pilotem a podnikatelem Janem Veselým tvoří Frühlingová pár dlouhých 14 let. V otevřeném vztahu nežili od samého začátku, ale došli k němu až časem. Dnes milenecké vztahy mimo manželství neskrývají a doma o nich otevřeně hovoří. „Můj manžel je pilot a také žil v cizině od mlada jako já a nemá rád, když ho něco svazuje. A vlastně všechno, co považuje většinová společnost za normální, je nám trochu proti srsti,“ uvedla.

Iva Frühlingová
Autor: profimedia Iva Frühlingová

Vztah jako každý jiný

Frühlingová žila od svých 14 let ve Francii, kde se nejprve živila modelingem a poté se dala na kariéru zpěvačky. „Také jsem žila volnějším způsobem a také nechci, aby mi stál furt někdo za zadkem a kontroloval mě nebo já jeho. Žijeme si volně, jsme spolu a je to ok,“ doplnila zpěvačka, jejíž píseň Où Tu Veux Quand Tu Veux se proslavila nejen v Česku, ale také zahraničí. 

Otevřený vztah jí i jejímu manželovi vyhovuje. Chvíle, kdy si to řekli, jim přinesla úlevu. Už totiž před sebou nemuseli nic skrývat. „Doma si oznámíme, že jeden z nás jde na rande s někým jiným a nikdo nežárlí. Jsme rodina a jeden pro druhého jsme to nejdůležitější. On je pro mě na prvním místě a já zase pro něj, a to je asi to důležitý,“ uvedla.

Iva Frühlingová v pořadu Povídej
Autor: FTV Prima Iva Frühlingová v pořadu Povídej

„Ale zase bacha, my nemáme žádné další partnery. Není to tak, že se u nás dějí nějaké orgie. Hlavně od té doby, co jsme si to řekli, tak nikdo nikam moc nechodí a ani nechce, protože zakázané ovoce chutná nejlíp,“ upřesnila zpěvačka.

„Máme vztah jako 60 nebo 70 procent lidí v České republice, úplně stejný jako všichni,“ řekla v pořadu Povídej Frühlingová. „Akorát máme koule na to, si to říct a respektujeme se natolik, že si to netajíme,“ řekla s tím, že s manželem díky tomu předchází dramatu tajného dopisování s milenci či schovávání telefonu.

Frühlingová: Manžel je takový držák

S Janem Veselým vychovává Frühlingová sedmiletého syna Adama. V rozhovoru s Radkou Červinkovou také přiznala, že po narození syna měla psychické potíže. Několik let ji trápila panická ataka. V té době jí hodně pomáhal právě její manžel Jan. „Byl úžasný a hodně mě podporoval. Jsme opravdu taková rodina a držíme při sobě. Když se mu něco stane, tak jsem u něj hned, a to samé platí naopak. Je takový držák,“ řekla.

Manželství s Krajčem ztroskotalo

Frühlingová je vdaná již podruhé. Jejím prvním manželem byl Richard Krajčo, kterého si vzala, když jí bylo pouhých 22 let. Jejich manželství se rozpadlo během pár měsíců. „Každý, kdo by mě ve 22 letech požádal o ruku a já do něj byla zakoukaná, tak bych na to kývla. Byli jsme crazy, byli jsme mladí, velký význam to pro nás nemělo,“ vzpomínala bývalá modelka s tím, že dnes jsou si úplně cizí. „Náš vztah částečně ztroskotal, protože chtěl, abych se podílela na jeho hudbě, ale hlavně jsem nechtěla být pod někým. Chci se cítit jako svobodný člověk,“ uzavřela Frühlingová.

Herečka Tereza Těžká promluvila o polyamorii, tedy lásce k více osobám.

Tereza Těžká o polyamorii: Není to jen o sexu. Největší problém je čas na všechny

Zpěvák a herec Richard Krajčo a režisérka Karin Babinská

Společné dítě necháváme vyšší moci, prozradili Richard Krajčo a Karin Babinská

reklama

Související témata: Povídej , CNN Prima News , Iva Frühlingová , polyamorie , polyamorní vztah

reklama

Přečtěte si také

reklama