Jak znamení dávají ve vztazích najevo lásku: Raci péčí, Blíženci žertováním

Jazyk lásky se liší člověk od člověka. Zatímco někdo svého milého přátelsky pošťuchuje, jiní jsou spíše citlivější a svou polovičku pomazlí, aby jí dali najevo, že ji milují. Toto chování je do jisté míry určeno také tím, v jakém znamení jsme se narodili. Jak ve vztahu dávají lásku najevo znamení zvěrokruhu?

Beran

Vášniví Berani vyjadřují lásku spontánností a ohnivou energií. Ve vztazích si libují ve vzrušení a svou náklonnost často projevují odvážnými gesty a dobrodružnými výlety.

Býk

Přízemní Býci projevují lásku stabilitou a spolehlivostí. Oceňují hmatatelné aspekty vztahu, nabízejí neochvějnou podporu a promyšlená gesta, která budují pevné základy.

Blíženci

Okouzlující Blíženci vyjadřují lásku prostřednictvím komunikace. Zaujmou svými slovy, díky nimž se jejich partneři cítí intelektuálně stimulováni a citově propojeni. Jejich jazykem lásky jsou poutavé rozhovory a hravé žertování.

Rak

Raci vyjadřují lásku tím, že vytvářejí bezpečný a láskyplný prostor. Náklonnost projevují péčí a tím, že svým blízkým poskytují silný systém citové podpory.

Lev

Oslniví Lvi vyjadřují lásku velkými gesty a pozorností. Vyžívají se v obdivu a často dávají najevo svou náklonnost veřejnými projevy lásky, aby se jejich partner cítil jako středobod vesmíru.

Panna

Panny, které se zaměřují na detaily, vyjadřují lásku prostřednictvím služeb. Nacházejí radost v pomoci partnerovi a věnují pozornost maličkostem, které zajišťují hladký průběh vztahu a vytvářejí pocit bezpečí.

Váhy

Vyrovnané Váhy vyjadřují lásku prostřednictvím harmonie a partnerství. Oceňují krásu a eleganci a často překvapují své partnery promyšlenými gesty, která zlepšují celkovou estetiku vztahu.

Štír

Náruživí Štíři vyjadřují lásku prostřednictvím hlubokých citů. Jsou intenzivní a tajemní, vytvářejí pouta, která jdou hodně pod povrch, a hledají transformující a oduševnělé spojení se svým partnerem.

Střelec

Dobrodružní Střelci vyjadřují lásku prostřednictvím svobody a objevování. Váží si nezávislosti a často projevují náklonnost tím, že podporují své partnery v jejich vášních, čímž vytvářejí vztah plný vzrušení a růstu.

Kozoroh

Ctižádostiví Kozorozi vyjadřují lásku oddaností a angažovaností. Svou náklonnost dávají najevo tím, že pracují na společných cílech, čímž poskytují své polovičce pocit jistoty a dlouhodobé stability.

Vodnář

Novátorští Vodnáři vyjadřují lásku prostřednictvím intelektuálních podnětů a netradičních gest. Oceňují jedinečnost a svou náklonnost často dávají najevo podporou partnerovy individuality a přijímáním jeho pokrokových myšlenek.

Ryby

Zasněné Ryby vyjadřují lásku prostřednictvím empatie a kreativity. Jsou citlivé a intuitivní, svou bezbřehou oddanost většinou projevují uměleckými projevy a hlubokým citovým vztahem k partnerovi.

Kdo je vaše spřízněná duše podle horoskopu, si poslechněte ve videu:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 2. 2024

Berani, dnes si dejte pozor na právníky, bankéře a burzovní makléře. Jeden z nich se vás pravděpodobně pokusí uvést v omyl nepřesnými informacemi. I když je možná v jeho či jejím zájmu, abyste tyto informace brali za bernou minci, rozhodně to není ve vašem zájmu. Udělejte si vlastní průzkum a zjistěte si všechna fakta, než se pustíte do finančních investic, které vám někdo doporučuje.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.