Celebrity

9. července 2024 13:15

Žaneta Dernerová

Jaro Slávik slaví jubileum. Žádných chyb nelituje. Šel bych do všeho znovu, tvrdí

Idol Jara Slávika – Česko Slovensko má talent XI (12)

Producent, promotér a porotce světoznámé talentové soutěže Jaro Slávik oslavuje životní jubileum. Kulaté padesáté narozeniny jsou příležitostí k bilancování. Jeden z nejúspěšnějších Slováků přiznává průšvihy i chyby. Ničeho ale nelituje. „Všechno bylo fantastické,“ říká pro slovenský web joj.sk.

Jaro Slávik vyrůstal na bratislavském sídlišti Petržalka, začínal jako skladník v hudebním vydavatelství a následně se v pouhých jednadvaceti letech stal nejmladším výkonným ředitelem EMI. Ve své branži se propracoval až na úplný vrchol. Má za sebou mnoho organizačně i manažersky náročných projektů a objevil nejeden pěvecký talent.

Nevyhnuly se mu ale ani nejrůznější přešlapy. Žádného z nich však na své životní cestě nelituje a klidně by si ji zopakoval i s nimi. „Kdybych měl možnost začít od začátku, i se stejnými chybami, neváhal bych a šel bych do toho. Já jsem měl zatím fantastický život. Měl jsem průšvihy, měl jsem chyby, život mě přefackoval milionkrát a ničeho z toho nelituji. Všechno bylo fantastické,“ vyznal se Jaro Slávik s úsměvem pro slovenský web joj.sk.

Neváhal bych život prožít ještě jednou, kdyby se dalo. Protože života nikdy není dost...

I přes některá negativa, jimž musel čelit, vidí život jednoznačně pozitivně. Známý porotce, který je přirovnáván k britskému katovi Simonu Cowellovi, a jehož drsné i vřelé hodnocení můžete znovu sledovat v další řadě show Česko Slovensko má talent na podzim na Primě, tvrdí, že všechno je jen o našem přístupu. „Základ štěstí je říct si: Jediné, co umíš ovlivnit, je tvá hlava. To je stoicismus. Tvoje myšlenka. A když si řekneš, že život je špatný, přestože jsi na zlaté cestě, tak je život špatný. Já mám pocit, že žiji jeden z nejlepších možných životů, jaké se kdy mohly udát. A neváhal bych ho prožít ještě jednou, kdyby se dalo. Protože života nikdy není dost,“ dodává oslavenec Jaro Slávik.

Čtěte také: Jaro Slávik v rozpacích. Takhle mu lásku v soutěži ještě nikdo nevyznával

Úspěchy, pracovním nasazením i přístupem je Jaro často inspirací pro ostatní. Zavzpomínejte, jak ho odzbrojila Ildiko Szajková, která se producentovi vyznala s tím, že je jejím životním vzorem.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 7. 2024

Berani, daří se vám velmi dobře, ale dnes se možná budete cítit soustředěnější než kdy jindy. Cesta před vámi se zdá být jasná a dobře vymezená. Motivovaně očekáváte budoucnost. Možná uvažujete o dlouhé cestě do zahraničí nebo se možná vrátíte do školy, abyste získali vyšší vzdělání. Dnešní den je vhodný k tomu, abyste prozkoumali a dokončili své plány.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.