Celebrity

19. listopadu 2023 07:35

Žaneta Dernerová

Jaro Slávik představuje svůj idol. Do Maďarky Adrienn Banhegyi je trochu zamilovaný

Idol Jara Slávika – Česko Slovensko má talent XI (12)

Hudební producent a známý porotce Jaro Slávik (49) bude pěkně překvapený, když se na pódiu talentové soutěže objeví jeho idol. Maďarskou sportovkyni Adrienn Banhegyi (39), která bude s přáteli skákat přes švihadlo a společně předvedou perfektní číslo, totiž nesmírně obdivuje. Dokonce prohlásí, že je jeho hrdinkou a má ji doma na plakátě. Podívejte se na exkluzivní ukázky.

Adrienn, Ála a Stevens jsou usměvavá trojice přátel milující skákání přes švihadlo. Do talentové soutěže přišli ukázat, že i na první pohled obyčejná sportovní aktivita může být pořádná show. Své vystoupení doplní kromě záplavy pozitivní energie i akrobatickými prvky. Jeden z porotců se navíc dočká milého setkání.

Obávaný kat Jaro Slávik se rozzáří, jakmile trojice Jumpplus World vstoupí na pódium. „Adrienn? Opět?“ nevěří zprvu svým očím. „To je moje hrdinka!“ oznamuje a okamžitě vstává ze židle, aby svou nejoblíbenější sportovkyni pozdravil. „Jsem trochu zamilovaný. Tak rád vás zase vidím,“ vyznává se z platonické lásky Slávik v dalším díle soutěže Česko Slovensko má talent, který uvidíte v neděli večer na Primě. „Účinkovala v Cirque du Soleil a drží světový rekord ve skocích na švihadle. Toto je můj idol. Chcete-li vědět, koho mám doma na plakátě, je to Adrienn Banhegyi,“ chválí ji a vypočítává její úspěchy.

Fantastické číslo však nebude jen o ní. S Češkou Álou a Francouzem Stevensem se skvěle doplňují. „Naší motivací je, abychom radost ze skákání přes švihadlo přenesli i na publikum,“ říká Maďarka Adrienn. „Spousta lidí si myslí, že švihadlo je nuda, jen nějaký přidružený sport, který je pouze o kondičce. Tak to ale není,“ dodává Ála s tím, že jejich cílem je tuto domněnku vyvrátit a ukázat, že to může být super zábava. A skutečně. Nadšený bude nejen moderátor David Gránský, známý jako Albert z oblíbeného seriálu, ale i porotci. Čtyřicátník Jakub Prachař a speciální pátý člen poroty Štěpán Kozub neodolají a půjdou si skákání vyzkoušet. Podívejte se v exkluzivní ukázce, jak jim to půjde.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 7. 12. 2023

Kéž by takhle snadné bylo více dní. Energie z těchto aspektů je oživující a umožní vám toho hodně stihnout. Pokud jste s něčím váhali, využijte přidané sebedůvěry tohoto dne a pusťte se do toho. Uspějete ve všem, do čeho se pustíte. Nenechte se strhnout k tomu, abyste dělali cizí práci, protože energie máte nadbytek.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.