Celebrity

17. září 2023 07:00

Žaneta Dernerová

Radu Marty Jandové si vzala k srdci a ohromila. Jaro Slávik jí předurčil dceru

Životní rada od Marty Jandové – Česko Slovensko má talent XI (3)

Zpěvačka Marta Jandová (49) se může tetelit radostí. Před pěti lety ponoukla soutěžící v talentové show k vytrvalé práci a možná ani ona sama nedoufala, že by její slova mohla mít takový účinek. Leč stalo se a Veronika Bauerová se svým podmanivým hlasem zazáří. Pravdu však měl i Jaro Slávik (49), který jí „splnil“ dcerku. Podívejte se na exkluzivní ukázky.

Veronika Bauerová není na jevišti žádným nováčkem. Přesto se před vystoupením v zákulisí chvěje a nervózně přešlapuje. Přitom ani porotci známé talentové soutěže pro ni nejsou zcela cizí. „Já si vás pamatuju. Přišla jste k nám a zpívala jako Bůh. Ale kašlala jste na všechno,“ začne vyprávět obávaný kat Jaro Slávik a dvaadvacetiletá Slovenka jen souhlasně přikyvuje.

Co ji vedlo k tomu, že se do show znovu přihlásila? „Před pěti lety mi Marta Jandová řekla: ‚Zvedni svou p*del a začni na sobě makat.‘ Tak chci ukázat, že jsem svůj talent nepromarnila a stále na sobě pracuju a budu,“ sdělí sympatická Veronika, za což si vyslouží obdivný potlesk. „Hudba je můj sen, naplňuje mě,“ dodává zpěvačka, která svým výkonem v dalším díle Česko Slovensko má talent, na který se můžete těšit v neděli večer na Primě, naprosto oslní. Dočká se potlesku vestoje i objetí a gratulace od Marty Jandové, jež za ní vyběhne na pódium.

„Už bych vás rád viděl v nahrávacím studiu. Znám pár lidí, kteří by chtěli spolupracovat s někým, kdo se chytil svojí šance,“ vysekne Veronice poklonu Marián Čekovský, jenž v roli pátého porotce nahradí Štěpána Kozuba. Pyšný je ale i již zmiňovaný Jaro Slávik. Hudební producent je šťastný, že se jeho tehdejší neveselé predikce o Veroničině budoucnosti nevyplnily. Až na jediné. „Splnil jste mi, že mám doma krásnou zdravou dcerku,“ opraví ho mladá umělkyně, čímž pobaví všechny v sále bratislavské Incheba Expo arény.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 5. 2024

Zpoždění při přijímání sdělení ze vzdáleného místa by se dnes mohlo ukázat jako frustrující, Berani. Možná se těšíte na dovolenou, ale povinnosti, které se náhle objeví, by mohly cestu odložit. Pravděpodobně to nebude nutné, ale je třeba udělat úpravy, abyste mohli dělat to, co chcete, a zároveň plnit své povinnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.