Jiří Lábus byl vymodlené dítě a nikdy se neoženil. Nelituje, vystačí si sám

Na divadelních prknech i před kamerou se oblíbenému herci Jiřímu Lábusovi (73) daří téměř celý život. To samé se však nedá říct o jeho soukromém životě, který je tak trochu zahalen tajemstvím. Nyní během rozhovoru pro pořad Showtime prozradil, proč se ve společnosti nikdy neobjevil s žádnou partnerkou. A svěřil se, že on sám byl vymodlené a opečovávané dítě.

Přestože Jiří Lábus patří mezi herce, kteří nikdy nezkazí žádnou legraci a kdekoliv se objeví, panuje hned lepší atmosféra, na rozhovory týkající se osobního života je velmi skoupý. Nyní však udělal výjimku a prozradil informace ze svého soukromí.

Jiřího Lábuse znají diváci hlavně z divadla Ypsilon, kde hraje již neuvěřitelných padesát let. Hostoval ale také v Národním divadle, v divadle Ungelt a aktuálně se stále objevuje na prknech divadla Kalich. Veškerý svůj čas tráví tedy především pracovně, co dělá ve volném čase?

„Ve volném čase točím audio knihy, jsem v rozhlase a natáčím filmy. Je toho stále dost. Musím ale říct, že to dělám velmi rád. Dneska už totiž dělám pouze věci, které mě baví. Co by mě nebavilo, odřeknu a prostě to nedělám,“ odpověděl Lábus na otázku ohledně svých koníčků.

Maminka herce velmi opečovávala

Zatímco jeho bratr se brzy osamostatnil a odešel z domova, Jiří Lábus i v dospělosti bydlel dál se svými rodiči. Matka, která pracovala jako zdravotní sestra, se o něj velmi starala a neustále ho opečovávala.

„Maminka mě měla až ve čtyřiceti letech a to bylo na tu dobu velmi pozdě. Bratr je ještě o dva roky mladší. Byl jsem opravdu takové vymodlené, opečovávané dítě,“ rozpovídal se umělec o svém soukromí.

„Měl jsem ale velmi krásné dětství. V pěti letech jsem začal chodit do školky, následně začala škola, a poté to se mnou už bylo čím dál tím horší. Vzorný žák jsem nebyl nikdy,“ dodal s tím, že hercem chtěl být už jako malý.

Přečtěte si také: Jiří Lábus zůstal starým mládencem. Proč se nikdy neoženil a neměl děti?

Ze svatby Jiří Lábus vycouval

Na svůj věk vypadá herec skvěle a jak sám prozradil, je stále v dobré kondici. Proč se tedy nikdy neoženil a nezaložil rodinu?

„Byly takové stavy, kdy se k tomu už schylovalo, ale já jsem to vždy zvážil a v podstatě jsem utekl. Bratr mě ale nahradil a má tři dcery. Líto mi to není, já jsem stále takové věčné dítě a hraju si sám se sebou,“ objasnil v pořadu Showtime.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 9. 6. 2023

Berani, vaše nedávné váhání vás možná náhle dostalo do úzkých. Můžete mít pocit, že jste se dostali do slepé uličky a vaše možnosti jsou omezené. Už se nemůžete pevně rozhodnout. Místo toho, abyste se teď snažili udělat nějaký krok, možná budete muset počkat, až se prach usadí a vy budete opět vidět jasně. Nechte situaci uvolnit, než do ní přidáte další třecí plochy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.