Lukáš Pavlásek o své první svatbě: Byla jen na zkoušku, přítelkyně to ví

Pohádkových 7 pádů Honzy Dědka (31) - Lukáš Pavlásek

Český komik a herec Lukáš Pavlásek (44) během letního rozhovoru s Honzou Dědkem zavzpomínal na své dětství, prozradil, že bavit lidi chtěl už od narození a že jeho přítelkyně smysl pro humor zkrátka mít musí.

Sympatický Lukáš Pavlásek chtěl bavit lidi už od útlého věku. Právě radost a úsměv na tvářích je věc, která ho na jeho práci naplňuje nejvíce. Lukáš se mimo jiné věnuje i herectví a psaní. Během let vydal několik knih, které u veřejnosti zaznamenaly úspěch.

Bavit lidi chtěl už odmalička

Lukáš Pavlásek je svým smyslem pro humor doslova proslulý. Už v dobách, kdy ho lidé mohli vídat v televizních reklamách, si získal své příznivce. Modrooký bavič měl ohledně své profese jasno už od dětství. „Už jako malý jsem chtěl být v televizi a bavit lidi. Vždycky jsem doma dělal své vlastní představení a večer jsem měl i vlastní program. Dal jsem si před sebe peřinu, udělal jsem si pult, jakože hlásím zprávy, a vymýšlel jsem si všechny možné události,“ vyprávěl o svém dětství v Pohádkových 7 pádech Honzy Dědka tentokrát z brněnského hradu Špilberk.

„Po zprávách následovala hitparáda, vymýšlel jsem si skupiny, různé písničky. Složil jsem i píseň Mandarína, spadla do komína. Říkal jsem si, že to zní jako Jiří Suchý. Pak byl nějaký film, tam jsem hrál všechny postavy. Občas byl i záznam opery. Napsal jsem operu Dej sem ten kufr, která se odehrávala na nádraží,“ dodal Pavlásek.

Nejen hercem a komikem, ale i spisovatelem

Stejně jako komikem a hercem se chtěl Lukáš již jako malý stát i spisovatelem. Na pole literatury poté vstoupil knihami pro děti a mládež, ve kterých skloubil rozverné nonsensové básničky s vlastními ilustracemi.

„Vydával jsem i svoje vlastní noviny a časopisy. Psal jsem knížky a prodával jsem je rodině – okolo deseti korun. Napsal jsem dokonce knížku Příběhy z operačního sálu. Měl jsem totiž rád všechny seriály z lékařského prostředí. Dělal jsem doma představení a po nich jsem měl autogramiádu,“ prozradil Pavlásek v rozhovoru s Honzou Dědkem.

Přítelkyni jedině se smyslem pro humor

Komik žije již několik let s půvabnou PR manažerkou Denisou, kterou před dvěma lety požádal o ruku. Na přelomu srpna a září by se pár měl konečně dočkat svatby a svůj dlouhodobý vztah tak stvrdit navěky. Ženit se ale Lukáš nebude poprvé. Své ano si před několika lety již řekl s nejlepší kamarádkou Ivou Pazderkovou.

„Moje první svatba byla trošku z legrace s Ivou Pazderkovou. Tajili jsme to, protože jsme se za to trochu styděli. Bylo to v době, kdy jsme začali dělat Na stojáka. Krátce jsme spolu chodili, byli jsme v rozjásaném období. Oba jsme věděli, že to je jenom proto, abychom si udělali srandu. Nikoho jsme nepozvali, ani rodiče – ti pak byli strašně naštvaní. A jen co to šlo, zase jsme se rozvedli. Byla to taková svatba na zkoušku. Moje přítelkyně to ví, znají se s Ivou, kamarádí spolu,“ přiznal Pavlásek v pořadu 7 pádů Honzy Dědka.

Jelikož se Lukáš jako vtipálek už narodil, je potřeba, aby smysl pro humor měla i jeho nastávající nevěsta. „Moje přítelkyně má smysl pro humor. Ví, co je nadsázka. Kdyby ho neměla, není se mnou,“ vysvětlil textař, který se už zanedlouho opět stane ženatým mužem.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 4. 2024

Berani, dnes bude ve vzduchu vládnout lehkovážná, téměř bláznivá energie. Vesmír vás vybízí, abyste se vzdali železného sevření seznamu povinností a trochu se pobavili. Představte si všechen tlak, který na sebe vyvíjíte, jako kouli na noze, kterou je třeba uvolnit. Není důvod brát se neustále tak vážně.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.