Celebrity

15. července 2022 12:20

Šarlota Chmelařová

Michaela Kuklová o své kráse: Mám geny po mamince. Přiznala však jednu úpravu tváře

Kuklová se rozpovídala o vztazích

Herečka Michaela Kuklová (54) jednoduše nestárne. Při pohledu na ni budete mít pocit, že se čas zastavil. Jaký je její recept na krásu? A jak to má s muži?

Čtyřiapadesátiletá Michaela Kuklová vypadá fantasticky a jen málokdo by jí tipoval její skutečný věk. Jak to dělá? „Když člověk žije radostně a nic ho netrápí, je to vidět na očích. A asi mám ty geny samozřejmě po mamince, já pro sebe nic moc nedělám,“ přiznala atraktivní herečka v rozhovoru pro pořad Showtime.

Jen stěží lze uvěřit tomu, že je už rok bez partnera. A jak k ní přistupují muži? Nechovají se k ní kvůli jejímu mladistvému vzhledu jako k děvčátku? „Jim dochází, že už na tom světě chodím docela dlouho,“ smála se. Zároveň dodala, že postupem času pociťuje jistou změnu v tom, jakým způsobem k ní muži přistupují. „Cítím, že jsou ke mně uctivější, že nejsou tak hej nebo počkej, jak tomu bylo v mládí. Ten rozdíl samozřejmě vidím,“ popsala Kuklová.

Herečka přiznala, že podstoupila estetický zákrok

Představitelka princezny Jasněnky není žádnou příznivkyní plastik nebo nepřirozeného vzhledu a krásu má do vínku nadělenou od přírody. V minulosti však prodělala rakovinu prsu, kvůli níž ji nakonec museli lékaři obě odstranit. Loni v červnu pak podstoupila plastickou operaci a nechala si udělat umělá ňadra.

„Hodně mě to trápilo. Říkala jsem si, že jsem ještě mladá a chci mít normální intimní život,“ svěřila se tehdy v pořadu Povídej. Největší motivací jí v těžkých chvílích byl její syn. „Strach ze smrti jsem neměla. Vnitřně jsem totiž cítila, že budu v pořádku. Rychlá rozhodnutí jsem přijímala hlavně kvůli mému synovi. Být na světě kvůli němu bylo pro mě prioritou. Nemohla jsem vůbec připustit, že by to nemělo dopadnout,“ uvedla hnědovlasá herečka.

Michaela Kuklová o svých úpravách mluví zcela otevřeně a v pořadu Showtime nedávno prozradila, že si k tomu, aby alespoň trochu zastavila zub času, dopomohla ještě jedním menším estetickým zákrokem. „Přiznávám, že mám akorát čelo. To si nechávám píchat, protože tady mám dvojvrásku, která působí dramaticky, jako že mám trápení,“ rozesmála herečka sama sebe a vysvětlila, že právě o tuto nevyžádanou vrásku nestála.

Michaela Kuklová: Muži mě mají potřebu ochraňovat

Kuklová přiznala, že ve vztahu s ní mají muži ochranářské sklony. „Opravdu to tak je. A pak je vlastně překvapím, že se umím ozvat. Ale to je přístup, jak mě vnímají lidi. Mají pocit, že jsem pořád jenom jemná a hodná, ale umím se ozvat,“ zdůraznila. „Když se mi něco nelíbí, jsem schopná to říct, ale dlouho jsem k tomu dozrávala,“ popsala herečka.

Momentálně je bez partnera a single život jí vyhovuje. „Aktuálně jsem sama a teď na tom nemíním nic měnit, protože mám hodně práce a vychutnávám si tu svobodu, která na mě vždycky mocně udeří,“ prohlásila Kuklová. Dodala také, že na žádné seznamce ji muži nenajdou. „Oni to ani nepotřebují, oni si pletou můj Facebook se seznamkou,“ poznamenala se smíchem.

Na nabídky ke schůzce prý odpovídá většinou stejně, a to tak, že poděkuje a slušně odmítne. Zároveň však uznává, že v budoucnu se to nějakému nápadníkovi určitě podaří. „Mě dřív nebo později jistě někdo uloví, protože žena ve mně se vždycky ozve, jednou za čas – a já si řeknu: No tak jo. A přijmu nějaké to pozvání,“ dodala na závěr charismatická herečka.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.