Syn miliardáře Maliny zemřel v luxusní restauraci. Na pohřbu se sešly ženy jeho života

Zemřel Jakub Malina

Fotbalista a podnikatel Jakub Malina zemřel v prosinci ve věku pouhých 34 let. Udusil se soustem masa v restauraci a událost otřásla jeho blízkými i širokou veřejností. V podniku jeho blízkého kamaráda se konalo poslední loučení a nechyběla blízká přítelkyně ani bývalé partnerky.

Jakuba Malinu se nepodařilo po nešťastné nehodně zachránit. Dne 5. prosince se začal v jedné restauraci v centru Prahy dusit masem. Pomoci mu zkusili přivolaní záchranáři, kterým se podařilo obnovit oběh. Přesto mladý muž svůj boj o život nakonec 17. prosince prohrál, tělo bylo bez kyslíku příliš dlouho.

Podle informací deníku Blesk byl u odpojení od přístrojů přítomen jeho otec, miliardář a podnikatel Tomáš Malina. „Jakub byl mladý zdravý chytrý kluk, plný života, laskavý, pomáhající řadě lidí. Jdeš na steak a domů už se nevrátíš,“ popsal mrazivé chvilky záchranář Marek Dvořák na Instagramu.

Ve středu 4. ledna se s bývalým fotbalistou loučila rodina a blízcí přátelé. Rozloučení se odehrálo v restauraci jeho kamaráda v Jesenici u Prahy, uvedl deník Blesk. Kromě velmi blízké kamarádky zesnulého Evy Feuereislové, dorazila i jeho bývalá láska Tereza Vojtková. Veřejnost Jakuba Malinu nejvíce znala jako přítele modelky Elišky Bučkové, která ve smutný den také nechyběla, či jako dobrého kamaráda sportovního moderátora Michala Hrdličky.

Ke smrti blízkého přítele se vyjádřila Eva Feuereislová: „Je to pro mě velmi citlivé téma, protože jsme k sobě měli hodně blízko. Kuba byl nádherný člověk, vzhledově i uvnitř se srdcem na pravém místě. Měl hrozně rád lidi a oni jeho, což bylo vidět i na posledním rozloučení v restauraci jeho kamaráda v Jesenici u Prahy,“ řekla deníku Blesk.

Sdílejte článek
Štítky restaurace Instagram potok fotbalista Praha Michal Hrdlička Jesenice Eliška Bučková Tomáš Malina Blesk Eva Feuereislová Jakub Malina

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.