10 slavných českých párů, na které se zapomnělo, že spolu chodily

V českém showbyznysu se každoročně dá dohromady celá řada párů, stejně tak se jich ale i celá řada rozejde. Na ty bouřlivější z nich se jen tak zapomenout nedá, o jiných se ale přestane mluvit a celá jejich existence upadne do zapomnění. Podívejte se, kdo s kým chodil, ale už se na to zapomnělo.

Vztahy celebrit nejsou jiné než vztahy tzv. obyčejných lidí. Utvářejí se, rozpadají se a časem na ně zbude jen pobledlá vzpomínka. Celá řada vztahů slavných byla jen velmi krátkého charakteru nebo šlo o románky natolik bezproblémové, že se o nich sotva mluvilo. Kdo spolu tedy chodil, ale už se na to skoro zapomnělo?

Leoš Mareš a Hana Svobodová

Půvabná modelka Hana Svobodová okouzlila Leoše Mareše v květnu roku 2010 a v červenci ji pak poprvé oficiálně představil jako svou přítelkyni. Vztah pak slavná dvojice ukončila počátkem podzimu 2011 a rozchod proběhl v přátelském duchu. „V poslední době jsme se viděli míň, než to mělo být. Oba jsme měli tolik práce, že to pro nás dál nebylo únosné,“ vysvětlil tehdy moderátor redaktorům Blesku, co bylo příčinou krachu vztahu.

Pavel Kříž a Miroslava Šafránková

Kdo by neznal romantickou komedii Jak svět přichází o básníky, kde se Pavel Kříž alias Štěpán Šafránek zamiluje do Borůvky v podání Miroslavy Šafránkové. Mezi herci podle režiséra legendární filmové série přeskočila jiskra i mimo kamery. „Padli si do oka, krásně spolu ladili, dokonale se k sobě hodili. Prostě jim to spolu slušelo,“ řekl Dušan Klein.

Martha Issová a Jakub Prachař

Porotce soutěže Česko Slovensko má talent Jakub Prachař a herečka Martha Issová se dali dohromady v roce 2007 a vydrželi spolu do roku 2010. Jejich rozchod provázely spekulace o nevěře, žádná zlá krev ale mezi bývalými partnery po rozpadu vztahu nekolovala. „Rozešli jsme – možná to zní jako fráze - v lásce a jako přátelé. Jakuba opravdu považuju za skvělého člověka. To, že ho mám ráda, na tom rozchod nic nezmění,“ řekla pro web idnes.cz k rozchodu Issová, která je, co se soukromí týká, jinak skoupá na slovo.

Daniela Kolářová a Martin Stropnický

Vztah Daniely Kolářové a o 10 let mladšího Martina Stropnického způsobil dva rozvody. Samotný románek pak ale měl poměrně krátkou výdrž, rozchod přišel hned po roce. „Proč to potom mezi námi skončilo? Věci se tak prostě vyvinuly. Já si ale ani omylem nemyslela, že by nám to s Martinem Stropnickým vyšlo na sto procent,“ vyjádřila se k rozpadu vztahu později herečka. Její slova tehdy přinesl Blesk.

Simona Krainová a Jiří Hudler

Topmodelka a známý hokejový útočník tvořili pár více než dva roky. To není nejdelší doba, do největšího povědomí lidí se paradoxně dostali až bouřlivým rozchodem, kdy na Jiřího Hudlera vyplavalo, že si s placenými společnicemi užíval hříšných hrátek. „Ta aféra náš vztah potopila definitivně, ale už předtím byl náš vztah na vážkách a raději už bych se v tom nerýpal,“ uvedl v roce 2009 hokejista pro web idnes.cz.

Diana Kobzanová a Martin Jiránek

Modelka Diana Kobzanová a fotbalista Martin Jiránek působili jako pár, který si je souzený. Na společenských akcích to spolu neváhali pořádně roztočit, ale divoký byl nakonec i rozchod, kdy hlavním tématem byly peníze. „Jsem z ní zklamaný,“ řekl Jiránek poté, co zjistil, že si po rozchodu našla movitého podnikatele. Fotbalistova slova přinesl web expres.cz.

Tereza Pergnerová a Jan Mikulecký

Honzovi Mikuleckému v době po skočení reality show VyVolení nikdo neřekl jinak než Kykolka. Soutěž sice nevyhrál, ale získal srdce její moderátorky Terezy Pergnerové. Jen za pár týdnů ale došlo k rozchodu a z pučící lásky rychle sešlo. „Tereza prošla mým životem a jsem rád, že se jí teď daří. Vždy, když vidím nějaký obrázek s ní, tak jsem rád, že se má dobře a že je zdravá,“ řekl Jan Mikulecký s odstupem času pro Prima Ženy.

Agáta Hanychová a Marek Šíša

V roce 2008 randila influencerka Agáta Hanychová s podnikatelem Markem Šíšou. Jejich vztah neměl dlouhého trvání, ale ani rozchod nebyl bouřlivý a proběhl v pohodové atmosféře. Marek Šíša byl totiž mimo jiné také rodinným přítelem. Z posledních let by se ale u Agáty Hanychové dalo zřejmě najít víc partnerů, kteří byli rychle zapomenuti. Delší štěstí zatím našla až po boku Jaromíra Soukupa, s nímž otěhotněla.

Michaela Ochotská a Sámer Issa

Bylo jim teprve 23 let a pěkně to mezi nimi jiskřilo. Zpěvák Sámer Issa a bývalá moderátorka Michaela Ochotská měli poměr v době, kdy ještě randila s fotbalistou Tomášem Ujfalušim. To alespoň tvrdil hudebník po rozchodu. „Míša byla párkrát i u mě. Byla to velká legrace, když jí volal Ujfaluši a ona předstírala, že je sama doma,“ nebral si tehdy Issa servítky.

Bára Jánová a Jiří Mádl

Hvězda seriálu Slunečná Bára Jánová a herec Jiří Mádl tvořili krátce pár a o svém soukromí příliš nemluvili. Rozchod neproběhl za hlasitého práskání dveřmi, naopak v poklidu, proto se o tomto páru téměř nepsalo a nemluvilo. „My jsme se rozešli v dobrém. Každý měl prostě jiný pohled na život a už to nešlo nějak skloubit dohromady,“ řekla herečka po rozpadu vztahu.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.