Celebrity

6. ledna 2023 10:47

Josef Šťastna

Krvácení, zápal plic a velké obavy. Agáta Hanychová v 5. měsíci prožívá drama

Agáta Hanychová potvrdila vztah s Jaromírem Soukupem

Modelka a influencerka Agáta Hanychová (37) čeká své třetí dítě. Na miminko se velmi těší její partner Jaromír Soukup (53). Ze všech tří těhotenství je to poslední pro modelku nejnáročnější a nejkomplikovanější. Nyní prožívá dny, kdy bojuje se zápalem plic.

Svéhlavá a sebevědomá Agáta Hanychová nedávno přiznala, že už si netroufá na divokou jízdu na snowboardu, protože v 5. měsíci těhotenství se už musí začít hlídat. To je zjištění, ze kterého má radost její partner, protože Jaromír Soukup už dříve přiznal, že se mu vůbec nelíbí, aby nastávající maminka s těhotenským bříškem riskovala na sjezdovkách.

Agáta Hanychová čeká třetí dítě. S podnikatelem Miroslavem Dopitou má syna Kryšpína, ve vztahu s hercem Jakubem Prachařem se narodila dcera Mia. Třetí těhotenství je pro modelku a influencerku nejnáročnější a několikrát se slzami v očích přiznala, že má velké obavy, aby vše dopadlo v pořádku.

Krvácení ve třetím měsíci

Obrovský strach zažila Agáta už na podzim, když musela vyhledat pomoc lékařů a skončila v nemocnici. Ve třetím měsíci začala krvácet a bála se nejhoršího. Lékaři věřili, že plod se povede zachránit, když bude modelka v klidu na lůžku.

„Asi je to věkem, v 37 letech jsem už starší matka a musím víc odpočívat. Moje tělo to nějak přestalo zvládat a začala jsem tak jako krvácet, to je asi tak všechno, co bych k tomu řekla. Zatím je to na dobré cestě, pustili mě už z nemocnice domů. Doktoři řekli, že to necháme na přírodě, takže se budu modlit, aby to dobře dopadlo,“ sdělila dcera Veroniky Žilkové fanouškům na svém Instagramu, když byla z nejhoršího venku.

Další komplikace nastaly těsně po vánočních svátcích. Po Štědrém večeru zemřela její milovaná babička, což byla pro Agátu obrovská psychická rána.

Do smutných dnů navíc přišel zápal plic. Silvestrovskou noc prožila modelka u televize s čajem a léky. Byla ráda, že jí je nablízku milovaný Jaromír. Z toho, že je nemocná a musí brát antibiotika, žádnou radost nemá, ale věří, že i tuto krizi překoná. Miminko by se mělo narodit ve druhé polovině března.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 9. 2023

Vaše mysl dnes bzučí jako pilná včela, Berani. Udržujte si lehkou a společenskou atmosféru. Nezaobírejte se příliš detaily. Možná máte tendenci dělat si starosti s výsledky, ale pravdou je, že problémy se vyřeší docela dobře samy, pokud si zachováte jasný pohled na své cíle. Není tak důležité, jak se tam dostanete, jako to, kam chcete dojít.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.