6 tipů na valentýnské dárky pro něj: Čím potěšit svou polovičku na svátek zamilovaných?

Svatý Valentýn se blíží a s ním i každoroční přemýšlení nad tím, čím potěšit našeho milovaného partnera. Rozhodně se nemusí jednat pouze o materiální dárky, jelikož radost můžete blízké osobě udělat i láskyplnými gesty. Čím ho zaručeně potěšíte? Inspirujte se našimi 6 tipy na valentýnské dárky.

Pokud by se něco mělo oslavovat, tak je to právě láska. Prostřednictvím dárků dáváme tomu druhému najevo, že na něj myslíme. Většina mužů vám sice řekne, že Valentýn je přežitek, ale když mu uděláte radost nějakou romantickou maličkostí, určitě ho potěšíte. Ono i ten největší drsňák pod návalem láskyplných gest roztaje. Připravili jsme pro vás pár tipů, jakými muže zaručeně potěšíte.

1. Dobré jídlo

Ne nadarmo se říká, že láska prochází žaludkem. Uvařte mu jeho oblíbené jídlo k večeři a hezky se oblékněte. Nezapomeňte k tomu naladit příjemnou hudbu a zapálit svíčky. Tahle romantika nikdy nevyjde z módy a navodí tu správnou atmosféru. Pokud váš miláček rád sladké, můžete i něco upéct nebo vsaďte na hříšnou čokoládu. To ovšem nebude jediný dezert, který mu ten večer naservírujete.

2. Vlastnoručně vyrobený dárek od srdce

Může se jednat o láskyplné přání, vyznání lásky či básničku. Upusťte uzdu své fantazii a nechte za sebe mluvit své city. Pokud existuje něco, co dokáže vaši lásku, tak jsou to právě tyto obyčejné dárky od srdce, se kterými si dáte práci. Pokud nejste zrovna fanda psaní, můžete zkusit vytvořit třeba koláž z vašich společných fotek.

3. Víno nebo oblíbenou láhev alkoholu

Tímhle nikdy nic nezkazíte. Nejlépe se uvolníte a odreagujete právě s dobrou lahvinkou, kterou mu naservírujete ideálně s večeří. Uvidíte, že o zábavu pak nebude nouze!

4. Vtipné dárky

Muži milují humor a pokud se vám podaří skloubit humor s tím, co má rád, geniální nápad je na světě! Nechte mu vyrobit například trenýrky s vaší podobiznou a nějakým vtipným nápisem. Dalším skvělým tipem jsou různé pikantní deskové hry, při kterých můžete zkoušet různé polohy (v kombinaci s bodem 3 naprosto ideální).

5. Erotické dárky

Svátek zamilovaných k nějaké té erotice přímo vybízí, tak okořeňte vaše intimní chvíle nějakým pořádně sexy dárkem. Mohou to být nejrůznější erotické pomůcky, které zpestří vaše chvíle v ložnici nebo třeba jedinečné sexy prádlo, které si na sebe jen tak nevezmete. Splňte mu jeho sexuální fantazie a staňte se bohyní.

6. Zážitek

Nejlépe utracené peníze jsou za zážitky a cestování. Pokud se tedy porozhlížíte po něčem finančně náročnějším, můžete svému partnerovi darovat například poukaz do wellness nebo nějaký víkendový pobyt. Skvělým nápadem na dárek je také letenka, která se dnes dá pořídit za velmi přívětivé ceny. Co třeba takový víkend v Paříži? Zkrátka cokoliv, co mu udělá radost a kde můžete být spolu.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 4. 2024

Berani, dnes bude ve vzduchu vládnout lehkovážná, téměř bláznivá energie. Vesmír vás vybízí, abyste se vzdali železného sevření seznamu povinností a trochu se pobavili. Představte si všechen tlak, který na sebe vyvíjíte, jako kouli na noze, kterou je třeba uvolnit. Není důvod brát se neustále tak vážně.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.