Sex a vztahy

Aktualizováno 27. května 2022 13:53

Anna Kopečková

Fňukej, útoč a kontroluj: 7 tipů, jak ztratit i toho nejtrpělivějšího partnera

Tipy na romantiku, krásný spokojený vztah a sexy prádlo jsou všude. Víme, co máme dělat, přesto naše vztahy uvadají. Co děláme špatně? Pojďme se na to podívat obráceně. Vztah někdy dokážou zničit i maličkosti, které se opakují stále dokola.

  • Útočte a nenechte ho vydechnout

Přichází domů později, než máte pocit, že by měl správně přijít? Zdá se vám navíc, že je v dobré náladě se spokojeným úsměvem? Zaútočte! Nandejte mu to pěkně zostra, jaký je to bídák, nevděčník a sobec. Nevadí, že vám poslal SMS a je to dospělý, zralý člověk, který si svůj čas umí řídit a měl nepochybně nějaký důvod, proč přichází právě v tomto okamžiku. Na toto nehleďte. Je to váš partner a měl by se přece chovat přesně tak, jak vy očekáváte! Právě očekávání stojí velmi často za rozpadem vztahu. Mnohdy jedna strana od druhé očekává až nesplnitelné věci a činy.

  • Buďte nesamostatná a závislá

Pověste se mu na krk, vyžadujte 100% pozornost a chtějte po něm všechno hned, vlastně včera už bylo pozdě. A pokud se mu to nelíbí a neudělá to, urazte se. Na druhou stranu, princ na bílém koni pro vás přece udělá vše, co vám na očích vidí, a vše, co si přejete. Anebo to bylo jen v pohádkách?

PRINCOVÉ PODLE HOROSKOPU: MÁTE DOMA HLOUPÉHO HONZU, NEBO KRÁLE MIROSLAVA?

  • Babo, raď

Když nic jiného nezabere, pěkně mu poraďte. Každá rada je přece drahá, ne? Řekněte mu, co má dělat, co si má myslet, jak se má tvářit, co si má oblékat, co nesmí dělat na veřejnosti a co by naopak měl. Určitě bude nadosmrti vděčný, že potkal ženu svých snů!

  • Otázka za otázkou

Existuje celá baterie otázek, kterými svého partnera zaručeně otrávíte: Kam jdeš? Kdy přijdeš? S kým tam jdeš? Miluješ mě? S kým si píšeš? Kdo to je? Pokládejte tyto otázky často a s dostatečnou úporností. Pokud partner neodpovídá dostatečně podrobně nebo se snad ještě vymlouvá a odpověď není dostatečně věrohodná, je třeba pořádně zvýšit hlas. Jestliže stále nemáte uspokojivou odpověď typu, že nikam vlastně jít ani nechce, zkuste se rozbrečet. Vhodné je ještě mezi slzami a smrkáním pokřikovat výčitky za vše, co vám od začátku vašeho vztahu provedl on i ta jeho povedená rodina.

„Každý člověk potřebuje osobní prostor a je jedno, jestli je zadaný či nikoliv. Když své polovičce vezmete osobní prostor, nebude ve vztahu dlouhodobě spokojený,“ vysvětluje Lenka Matoušová, Case Manager projektu Servis vztahů.

  • Fňuky fňuk

Moc prší nebo je moc slunce? Nějaký ten důvod se vždycky najde. Všechno špatně, pořád nějaký problém. Co víc dokáže naštvat, než věčně nespokojená, otrávená a naštvaná polovička? Tohle je spolehlivý imaginární hřebíček do rakve vašeho vztahu.

  • Žárlení jako projev lásky?

Nepatříte mezi žárlivky, ale to byste měla! Žárlit můžete totiž naštěstí na cokoliv. Na jeho práci, bývalou přítelkyni, pomyslnou budoucí přítelkyni, sestru, matku i na jeho koníčky. Důležité je pořádně rozvinout fantazii, co všechno může mít raději než vás. A taky je dobré jeho lásku k vám neustále kontrolovat. Ujištění o jeho věrnosti zaručeně nejlépe najdete v jeho mobilu. A jestli tam najdete jedinou zprávu či e-mail od jeho kolegyně z práce, dejte mu to pořádně sežrat!

PARTNERŮV MOBIL: TAKY HO MÁTE POD KONTROLOU?

  • Pravda a víc než pravda

Největší úspěch ovšem bude mít, když ho pěkně shodíte před přáteli. Pořádně přeperte špinavé prádlo, postěžujte si, jak je nemožný, případně ho ještě srovnejte s někým, vedle kterého se bude cítit neschopný, méně atraktivní, slabý, prostě co nejvíce nedostatečný. Pokud doteď vydržel, tohle je jistota. Takové eso v rukávu!

Jestliže si to však na poslední chvíli rozmyslíte a partnera nakonec nebudete chtít úplně ztratit, zkuste to s ním ještě. Třeba se na něj jen podívejte jinýma očima. Tak, jako byste ho viděla poprvé v životě. Jako cizí žena, která jej pozoruje v restauraci od jiného stolu. No není on nakonec naprosto úžasný? Nemáte náhodou chuť ho sbalit a odejít s ním domů? Udělejte to!

Mohlo by vás také zajímat:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 4. 2024

Zadal vám někdo úkol a pak odešel, aniž by vám dal pokyny? Není divu, že se cítíte zmatení a frustrovaní. Pokud neexistuje žádný návod a pokud nikdo jiný neví, o co jde, nemějte výčitky svědomí a nechte to být, dokud nedostanete řádné poučení. Je rozumnější počkat, než to udělat špatně a muset to dělat znovu. Raději bezpečně, než abyste litovali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.