Celebrity

17. března 2023 10:20

Zuzana Schneidewind

Linda Rybová zahájila natáčení seriálu drsným zraněním. Všude byla krev, vzpomíná

Natáčení nového detektivního seriálu řadí představitelé jeho hlavních hrdinů mezi ty fyzicky nejnáročnější v kariéře. Byť Linda Rybová i Stanislav Majer už mají za sebou nejednu pestrou hereckou výzvu, vznik žhavé televizní novinky provázela nefalšovaná dramata, na která nejspíš nikdy nezapomenou.

Představitelka hlavní ženské role Linda Rybová zahájila natáčení nového seriálu krvavým a bolestivým zraněním. Mohl za něj profesionálně nabroušený nůž a kluzké tělo staženého králíka.

Linda Rybová si uřízla prst

„Je to tak, občas se tam děly věci. Hned první natáčecí den jsem se poranila. Měla jsem porcovat králíka, a protože Sára je ostrá holka, porcovala jsem ho s patřičnou důrazností. Měla jsem na to dokonce poradkyni, která mě to učila. Při posledním záběru jsem si uřízla prst. Pak se chvíli nedalo točit, všude byla krev a nešlo to zastavit. Tím to začalo. Občas to bylo náročné a trochu nebezpečné,“ dělí se o nepěkný zážitek z natáčení seriálu Zákony vlka Linda Rybová. Herečka připouští i strach během práce na premiérovém dílu, který uvidíte v sobotu ve 20:15 na Primě nebo už nyní na prima+.

O nebezpečném natáčení ví své i herec Matouš Ruml. Takto popsal detaily z natáčení se synem, které probíhalo desítky metrů nad zemí.

Kaskadérské scény i obavy herců o život

„Natáčeli jsme na krásných místech, ale náročných na terén a někdy nebezpečných. Jednu scénu u vodopádu jsme točili dvakrát, poprvé v příšerné bouřce. Byla tak strašlivá, že z malého potůčku vytvořila obrovský vodopád, který smetl štáb,“ vypráví o dalším úskalí oblíbená herečka Rybová, která nedávno také prozradila tajemství své štíhlé postavy.

Není divu, že se tento den vryl do paměti i jejímu seriálovému partnerovi Stanislavu Majerovi. „Vypadalo to nebezpečně. Bylo to skalnaté koryto a nebylo kam utéct. A tma pocit nebezpečí ještě umocňovala. Kdyby té vody bylo ještě o maličko víc, myslím, že bychom byli opravdu ve velkých problémech,“ vzpomíná na napínavou scénu Majer.

Stanislav Majer u konce s dechem

Některé velmi nebezpečné scény si vyžádaly kaskadéry. „Co můžu, se snažím udělat sám. Aspoň pokud cítím, že na to mám, a není to vyloženě nebezpečná scéna. V hraničních momentech zasahuje produkce a moje odhodlání zastavuje, diskutujeme o tom, a pokud to jen trochu jde, chci to být já. Jsou ale situace, kdy to nejde. Třeba když jsme točili pád auta do přehrady, tam jsem se nechal částečně zastoupit kaskadérem. I tak to ale pro mě bylo zajímavé, protože v některých záběrech při potápění auta a následném vyprošťování jsem byl. Něco takového jsem nikdy nedělal. Nikdy jsem se v noci nepotápěl do přehrady, aby to navíc vypadalo tak, že na jeden nádech strávíte velký časový úsek pod vodou. Byl jsem ve stresu a fyzické vypětí trošku bere dech. Překvapilo mě, jak málo pod vodou vydržím. Asi jen pár vteřin. Kaskadéři mi vysvětlovali, že je to úplně normální, jakmile je tělo v nějakém napětí, nevydrží s nádechem. Kromě toho mi vadily otevřené oči pod vodou, nemám to rád. Nebylo to nic příjemného,“ nezapomene Stanislav Majer na stěžejní scénu z úvodu celého příběhu.

Podívejte se v exkluzivní ukázce z prvního dílu, o čem Stanislav Majer mluví:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.