Plekanec je manžel roku. Šafářovou překvapil velkolepou oslavou i Markem Ztraceným

Bývalá tenistka Lucie Šafářová oslavila 36. narozeniny ve velkém stylu. Tajnou párty pro svou ženu přichystal hokejista Tomáš Plekanec (40). Nechyběli blízcí přátelé ani hudebník Marek Ztracený (37).

Lucie Šafářová pověsila kariéru profesionální sportovkyně na hřebík a od té doby se plně věnuje mateřství. Péče o dvě děti jí ale občas dává pořádně zabrat. Tříletá Leontýnka a půlroční Oliver, které má Šafářová spolu s manželem Tomášem Plekancem, ji totiž v klidu jen tak nenechají. Jak ale sama přiznává, má to určité výhody – a její štíhlá postava je toho důkazem. „To bude tou náročnou péčí o děti, tím se hubne lépe než tenisem. Nebo alespoň to naše dítko je tak akční, že ji nestíhám,“ prozradila v talkshow Na Kafeečko moderátorce Miluši Bittnerové, která pochválila její figuru.

Čtěte také: Intimní pohled do rodiny manželů Plekancových: Lucie ukázala, jaký je Tomáš otec

Nyní si ale od svých dětí na chvilku odpočinula, protože jí je pohlídala maminka. Její manžel měl mezitím zároveň čas přichystat krásné narozeninové překvapení. Uspořádal tajnou oslavu, na kterou pozval ty nejbližší přátelé. Lucie o tom do poslední chvíle neměla nejmenší ponětí. Na videu níže uvidíte, jak je z celé situace dojatá. Později se dokonce tak uvolnila, že i tančila na stole. Bylo vidět, že si skvělou společnost náležitě užívá a svou radost dávala najevo plnými doušky.

Na oslavě zazpíval i Marek Ztracený

Dojatá Lucie byla štěstím bez sebe a z večera sdílela krásné video na svém Instagramu. „Někdy vás někdo překvapí, ale tohle překvapení... Stále nemám slov! Děkuji! Všem kamarádům, co přijeli ze všech koutů ČR, i když mají malé děti nebo před porodem. Děkuji mamince za hlídání. No a teda lásko, tohle celé vymyslet, zorganizovat, utajit – a to, že přijel zazpívat a oslavit to s námi náš oblíbený Marek Ztracený a jeho skvělý kytarista Patrik Bart? Wow, tak to byla párty! Děkuji! Byli jste peckoví,“ napsala na sociální sítě nadšeně Šafářová.

Čtěte také: Lucie Šafářová o vztahu s Plekancem: Žádné manželství jsem nerozvrátila. Jak vychází s Vondráčkovou?

O tom, že Tomáš Plekanec manželku dobře zná, není pochyb. Pro svou milovanou ženu totiž připravil ještě jeden dárek. Na oslavě zahrál její oblíbený hudebník Marek Ztracený. Lucie je totiž známá svou láskou k českým hudebním interpretům. Sám hudebník ji na sociálních sítích také poslal přání k narozeninám. „Luuuuckaaaa má narozeniny, my máme přání jediný! Jo z lásky dělají lidé různé věci! Třeba Tomáš Plekanec objednává své milé Lucii k narozeninám duo Yamaha. Byla to moc fajn oslava a rádi jsme vám zahráli,“ napsal do popisku na Instagramu Ztracený.

Sledujte originální seriály online exkluzivně na www.primaplus.cz:

Sdílejte článek
Štítky láska překvapení Instagram oslava narozeniny koncert manželé Tomáš Plekanec Lucie Šafářová celebrity Marek Ztracený slavnost Marek Ztracený Tomáš Plekanec

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2024

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.