Celebrity

8. března 2024 06:05

David Laštovka

Lucie Vondráčková jako partnerka nasadila Krajčovi laťku vysoko. Randila i s Dlouhým

Lucie Vondráčková o dětech a vztazích

Zpěvačka a herečka Lucie Vondráčková, která slaví 44. narozeniny, během života měla partnery, kteří byli o mnoho let mladší, ale i výrazně starší. S kterými slavnými muži randila předtím, než poznala hokejistu Tomáše Plekance, s nímž založila v rodinu? Mezi nimi jsou i velmi pikantní jména.

První velkou láskou Lucie Vondráčkové byl o dvanáct let starší herec Michal Dlouhý, s kterým chodila tři roky. Důvodem rozchodu byl nejen věkový rozdíl, ale také odlišný pohled na budoucnost. Zatímco Dlouhý už začínal toužit po rodině, Lucie se na ni cítila ještě příliš mladá.

Čtěte také: Herec Vladimír Dlouhý před světem tajil několik dětí. Jeho bratr je miliardář

Vášnivý románek prožila například se zpěvák a hercem Richardem Krajčem, do něhož se zamilovala v době, kdy teprve rozjížděl svou uměleckou kariéru. Jejich vztah trval sice krátkou dobu, ale ve frontmanovi skupiny Kryštof zanechal hlubokou stopu. Po rozchodu tvrdil, že mu Lucie v pohledu na ženy a milenky nasadila laťku hodně vysoko.

Další vážnou známostí Lucie Vondráčkové byl krasobruslař, mistr Evropy z roku 2008, o šest let mladší Tomáš Verner. Tvořili krásný a úspěšný pár, kterému leckdo fandil. Jak se ale ukázalo, kvůli Tomášově kariéře to byl vztah spíše na dálku. Navíc se Lucie dostala do věku, kdy se toužila vdát a mít děti, na což se slavný sportovec ještě necítil připraven. Proto mu zpěvačka dala sbohem.

Jak vychází s exmanželem Plekancem?

Milostný vztah Lucie Vondráčkové poté prožila s fotbalistou Tomášem Ujfalušim, který ale neměl dlouhého trvání. Osudovým mužem se stal až hokejista Tomáš Plekanec, za něhož se v roce 2011 provdala. Narodili se jim dva synové: Matyáš a Adam. Po sedmi letech manželství však přišel nečekaný rozchod. Tomáš ji opustil kvůli tenistce Lucii Šafářové, s kterou následně založil novou rodinu.

Tento moment považuje Vondráčková za nejhorší ve svém životě. „To období, kdy se mi rozpadla rodina, to byl těžký otřes mozku,“ přiznala v pořadu Povídej na CNN Prima NEWS. S Plekancem se po rozchodu nemohli vystát, útočili na sebe i přes média, nakonec ale čas všechny rány zahojil. „Teď už máme vztahy fajn, vyřešilo se to. Nejvíce jsem se bála, aby to nijak neovlivnilo děti. A to jsme, troufám si říct, vybalancovali. Jsou z nich zdraví, srandovní kluci, kteří mají rádi život, a to je pro mě to nejdůležitější,“ dodala Lucie, která je momentálně znovu šťastně zadaná. Už druhým rokem randí s o osmnáct let mladším profesionálním MMA zápasníkem Zdeňkem Polívkou.

Mohlo by vás zajímat: Lucie Vondráčková a její muži. Krajčovi nasadila laťku vysoko, Verner nechtěl rodinu

Lucie Vondráčková v pořadu 7 pádů Honzy Dědka:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 5. 2024

Tento den nemusí patřit k vašim oblíbeným, Berani. Možná si až příliš uvědomujete omezení, která vám přináší vaše hlavní zaměstnání. Pravděpodobně budete toužit po odpovídající odměně za svou práci. Tento den je vhodný k definování nových osobních a profesních cílů. Budou vás podporovat při plnění vašich povinností. A co takhle mezitím požádat o zvýšení platu?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.