Celebrity

19. dubna 2023 13:37

Marie Makovská

Mahulena Bočanová řekla, jaké muže si pustí k tělu. Dcera mi milostný život neblokuje

Mahulena Bočanová v Show Jana Krause

Herečka Mahulena Bočanová (56) v oblíbené talk show zavzpomínala na dobu covidu, která ji donutila být doma a zastavit pracovní kolotoč. Díky tomu objevila nový svět a s dcerou Márinkou (21), která trpí autismem, udělaly velký krok vpřed. Pro mnohé těžký život, který by jen málokdo ustál, Mahulena Bočanová zvládá s nadhledem. Jaké muže si pustí k tělu?

Mahulena Bočanová se na pohovku v Show Jana Krause neposadila poprvé. Spolu s moderátorm zavzpomínali, že se na tomtéž místě potkali zhruba před pěti lety, tedy před covidem. „Covid jsem vnímala jako obrovskou změnu,“ přiznala Mahulena. „A mně se to špatně říká, protože pro mě to byla v tom všeobecném smutku vlastně změna k lepšímu, protože jsem zůstala doma, přestala jsem pracovat – jako všichni – a musela jsem, takže jsem neměla výčitky, že to dělám z nějakého rozmaru,“ popsala pocity, které v různých obměnách zažilo více známých osobností.

Přečtěte si také: Mahulena Bočanová se pochlubila dcerou. Roste do krásy a vypadá jako Julia Roberts!

Díky, covide

„Nám to s dcerou výrazně zlepšilo život, protože dcera je autistka, a tím stereotypem, že jsme byly od rána do večera pořád spolu několik let samy doma, jeden na jednoho, tak jí to velmi pomohlo a udělala – na naše poměry – velký krok dopředu.“ Vyhovovalo to ale i Mahuleně, která si konečně odpočinula od kočovného způsobu života divadelníků. „To skončilo, takže je ze mne takový domácí pecivál, ale vyhovuje mi to a jsem šťastná,“ připustila s tím, že stále pracuje, hraje divadlo (ovšem namísto třiceti představení měsíčně třeba jen tři), točí seriál, chystá se na film na motivy bestsellerové knihy Jany Bernáškové, ale už to není tak nadoraz.

Druhá práce začíná doma

V rozhovoru se vrátila také ke své dceři Márince, jejíž postižení vyžaduje celodenní komplexní péči. „Pro mě nejít do práce znamená, že ta druhá práce začíná doma,“ přiblížila divákům svůj každodenní život. „Je to velká slečna, už jí bude dvacet dva, ale potřebuje stálý dozor, pomoc, i v noci.“

Navíc se jí snaží dělat pro rozptýlení zábavný program. „Třeba jsme spaly ve vaně, daly jsme si tam peřiny. A od té doby vždy, když jedeme někam do hotelu na dovolenou, si vezme polštář a peřinu a ubytuje se ve sprcháči… u těch autistů zase zažíváte tyhle srandy. Když jim vymyslíte nějakou blbost, tak oni v ní pokračují dál do konce života,“ popsala vtipné situace herečka a přiznala, že se z nich nedokázala vždycky radovat. „Teď už se dokážu smát a radovat, ale ty začátky… jste nejdřív v šoku, pak tomu nevěříte, pak si začnete zvykat a objevíte úplně jiný svět, který je bohatší, krásnější a radujete se z maličkostí,“ dodala Mahulena Bočanová v Show Jana Krause, kterou můžete vidět ve středu ve 21:35 na Primě.

Muži s dobrým srdcem

Péče o dceru, která zabere většinu jejího času, prý ale nijak nebrání tomu, aby si našla i čas na lásku. „Lidé se mě často ptají, jestli mi Márinka neblokuje milostný život, ale určitě ne, protože já, když už si někoho pustím do života tak, že ho i ta Márinka potká, tak je to vždycky extrémně hodný člověk. Takové to dobré srdce. A ona to cítí stejně. Takže u těch lidí, kteří prošli mým životem, je to tak, že i když já jim lezu na nervy, Márinku chtějí vidět dál. Ona má takový andělský dar, že komu vejde do života, tak ten na ni nezapomene. Ona to fakt má.“ Své příhody s autistickou dcerou sdílí navíc Mahulena jako příklad dobré praxe a povzbuzení pro ostatní maminky na sociálních sítích.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 13. 4. 2024

Knihy, které jste možná dostali darem, vás dnes mohou přimět k hlubokému zamyšlení nad duchovními nebo filozofickými otázkami, Berani. Vaše mysl je rychlejší než obvykle, takže pravděpodobně dokážete pochopit některé poměrně složité myšlenky. Vaše praktická stránka by mohla vyvolat pochybnosti o použitelnosti toho, co se učíte, ale nedělejte si s tím starosti. Nakonec by vám to mělo být jasné.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.