Celebrity

22. června 2022 14:05

Karolína Oehmová

Seriálová expertka na lež Michaela Pecháčková: Neumím falšovat ani podpis rodičů

Míša Pecháčková vydala videoklip a odtajnila své malé lži

Michaela Pecháčková před kamerou dlouho a věrohodně lhala své rodině. Až nyní sympatická herečka prozradila své skutečné malé lži. Ukázala také, že má ještě čím překvapit. Její fanoušci už mohou sledovat novinku, ve které se představuje, jak ji neznají, a je neuvěřitelně sexy!

Jako cílevědomá Sid se rozhodla utéct ze zlaté klece, a i přesto, že musela lhát rodičům i babičce Sidonii, vydala se na dráhu ošetřovatelky zvířat. Jak obratná lhářka je její představitelka Michaela Pecháčková? Pro redakci Prima Ženy mladá herečka nyní přiznala své malé intriky.

„Sid lže, protože chce dělat něco, co ji baví. Já jsem tohle nikdy dělat nemusela. Moje rodina mi nikdy nezakazovala, co můžu a nemůžu. Jinak samozřejmě, když jsem byla malá, tak nějakou známku jsem zatajila, ale stejně se pak vše provalilo. Ze srdce nemám ráda lež, takže nelžu. Občas malé milosrdné lži byly, ale nic závažného,“ říká Pecháčková s tím, že ani neumí zfalšovat podpis rodičů, protože si za ně omluvenky nikdy nepodepisovala.

Michaela Pecháčková vydala videoklip Mě láká

V poslední době pracovala Michaela kromě ZOO ještě na dalším projektu a už se nemohla dočkat, až svou novinku představí fanouškům. „Jedná se o můj první klip, který spatřil světlo světa 19. června a písnička se jmenuje Mě láká. Ten text vychází ze mě. Doufám, že se bude líbit, jelikož jsme si na tom dali záležet a stálo to spoustu práce,“ láká k poslechu své fanoušky herečka a zpěvačka Michaela Pecháčková.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 4. 2024

Berani, dnes se vám může přihodit nečekaná finanční událost. Možná budete stát s otevřenou obálkou v ruce a nebudete schopni slova. Ať už se jedná o nečekaný bonus, dárek nebo překvapivou dividendu z akcií, investujte peníze moudře. V poslední době jste utratili spoustu peněz a bylo by dobré, abyste začali doplňovat bankovní konto.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.